• Aktiivsusmonitor
  • Tootekood: SM-R370NZKASEB

Samsung Galaxy Fit


Kerge ja vastupidav aktiivsusmonitor, mis meelitab sportima ja igapäevast aktiivsust jälgima.

Samsung Galaxy Fit on elegantne aktiivsusmonitor, mis võimaldab jälgida oma aktiivsust, pulssi, samme, kaloreid, läbitud vahemaad ja und. Seadmel on pikk aku kestvus, mis on kuni 8 päeva. Aktiivsusmonitoril on AMOLED 0,95’’ värviline ekraan, kust näeb ka teavitusi nutitelefonist kui see on Bluetooth’iga ühendatud. Galaxy Fit jälgib automaatselt kuni kuut tegevust, et saaksid keskenduda ainult treeningule. Samsung Health rakenduses saad valida ja kohandada kuni 10 eelistatud tegevust rohkem kui 90 treeningust. Seade on lisaks ka veekindel, mistõttu saab seda kasutada treenimisel iga ilmaga.


  • Aktiivsusmonitor ühildub Android nutitelefonidega alates versioonist Android 5.0 ja 1.5 GB RAM seadmetega, iPhone 7 või uuem, iOS 10 või uuem.
  • Ühendus aktiivsusmonitoriga toimib läbi Bluetooth 5.0 tehnoloogia.
  • Aktiivsusmonitor jälgib automaatselt magamist ja analüüsib magamismustreid une kõigi neljas faasis ning kuvab üksikasjalikud andmed, et saaksid oma magamisest ülevaate.
  • Aktiivsusmonitor võimaldab jälgida igapäevaselt ka oma stressitaset.
LiikAktiivsusmonitor
kuni 8 päeva
kuni 50 m
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
Jah
Ei
Bluetooth 5.0
Galaxy Wearables
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teadaanded, kalendri märkmed
Android 5.0 ja uuem versioon, iOS 10 ja uuem versioon
Ei
SammulugejaJah
Jah
Jah
Laius1.8 cm
Kõrgus4.5 cm
Jah
Kaal23 g
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, laadimisjuhe, kiirjuhend
24 kuud
12 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.