Samsung HW-Q600C

  • Tootekood: HW-Q600C/EN
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 23.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Täiuslik kaaslane sinu QLED-telerile.

Samsung HW-Q600C Soundbar täidab ruumi kvaliteetse heliga ning muudab teleri vaatamise nauditavaks elamuseks. Samsungi heliriba kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks Bluetooth ühendust. Naudi oma mobiilseadmest muusikat täiusliku helikvaliteediga juhtmevabalt. Seadmel on 3.1.2-kanaline heli, mis saavutab liikuva heli ning pakub seeläbi teleri vaatajaile kütkestavat meelelahutust. Samsungi ribakõlar analüüsib helisignaali ja pakub automaatselt igal stseenil põhinevat optimeeritud heli. Kohanduv heli võimaldab isegi väikese helitugevuse korral hääli ja vaikseid vestlusi selgelt kuulda. Samsungi Acoustic Beami tehnoloogia kohandab heli nii, et see näib tulevat ekraanilt kohast, kus on tegevus. Tänu sellele on 3.1.2-kanaliline heli ideaalne filmivaatamiseks või mängimiseks.

  • Koge, kuidas helid su ümber ärkavad ellu. Samsungi ribakõlaril on Dolby Atmose ja DTS Virtual:X'i tugi, mis viib kogemuse uuele tasemele, muutes heli 3D-ks.
  • Tõeline 3.1.2 heli - 3 kanali, 1 bassikõlari kanali ja 2 ülessuunatud kanali abil saavutad liikuva heli, mis pakub kütkestavat meelelahutust.
  • Q-Symphony - ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mis loovad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostub kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saab kogeda uuel tasemel helisüsteemi.
  • Juhul kui soovid oma telefoni muusikat kuulata, siis puuduta seadmega ribakõlarit. Ribakõlar vibreerib seadme tuvastamisel, ühendub seadmega ja esitab sujuvalt sinu soovitud loo.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakõlarile Samsung HW-Q600C_EST

Tutvu ribakõlar Samsung HW-Q600C omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus