Samsung HW-Q700D

  • Tootekood: HW-Q700D/EN
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Tellimisel!

Lisainfo

Lisainfo

Täienda oma kodust meelelahutuskeskust kvaliteetse heliga.

Samsung HW-Q700D Soundbar täidab ruumi seinast seinani dünaamilise ja kvaliteetse heliga. Samsungi heliriba kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks WiFi või Bluetooth ühendust. Naudi oma mobiilseadmest muusikat täiusliku helikvaliteediga juhtmevabalt. Seadmel on 3.1.2-kanaline heli, mis saavutab liikuva heli ning pakub seeläbi teleri vaatajaile kütkestavat meelelahutust. Samsungi ribakõlar analüüsib helisignaali ja pakub automaatselt igal stseenil põhinevat optimeeritud heli. Kohanduv heli võimaldab isegi väikese helitugevuse korral hääli ja vaikseid vestlusi selgelt kuulda. Tänu Active Voice Amplifier’ile (AVA) kuuled teleriekraanil käivaid vestlusi selgelt ka mürarikkas keskkonnas.

  • Tõeline 3.1.2 heli - 3 kanali, 1 bassikõlari kanali ja 2 ülessuunatud kanali abil saavutad liikuva heli, mis pakub kütkestavat meelelahutust.
  • Q-Symphony - ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mis loovad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostub kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saab kogeda uuel tasemel helisüsteemi.
  • Adaptive Sound kasutab täiustatud tehisintellekti, et kohandada heli vastavalt sellele, mida parasjagu telerist vaatad.
  • Juhul kui soovid oma telefoni muusikat kuulata, siis puuduta seadmega ribakõlarit. Ribakõlar vibreerib seadme tuvastamisel, ühendub seadmega ja esitab sujuvalt sinu soovitud loo.
  • Sisseehitatud häälassistent.
  • Ribakõlarit saab kasutada ka Apple’i seadmetega. AirPlay 2 abil saab iPhone’ist, iPad’ist ja Mac’ist suunata muusika või taskuhäälingud kõlarisse.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakõlarile Samsung HW-Q700D_EST

Tutvu ribakõlar Samsung HW-Q700D omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus