Samsung HW-S700D

  • Tootekood: HW-S700D/EN
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 23.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Uskumatult kitsas, kuid võimas ribakõlar.

Samsung HW-S700D Soundbar täidab ruumi seinast seinani dünaamilise ja kvaliteetse heliga. Samsungi heliriba kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks WiFi-ühendust või Bluetoothi. Ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mistõttu loovad nad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostab kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saad kogeda suurepärast helisüsteemi. Seadmel on 3.1-kanaline heli, mis saavutab liikuva heli ning pakub seeläbi teleri vaatajaile kütkestavat meelelahutust. Samsungi ribakõlar analüüsib helisignaali ja pakub automaatselt igal stseenil põhinevat optimeeritud heli. Kohanduv heli võimaldab isegi väikese helitugevuse korral hääli ja vaikseid vestlusi selgelt kuulda. SpaceFit Sound funktsiooniga on seadmest kostuv heli alati puhas ja kaasahaarav, sest see on ruumi sobitatud. Ribakõlar analüüsib ruumi, kalibreerides helisid nii, et need sobiksid ideaalselt.

  • Koge, kuidas helid su ümber ärkavad ellu. Samsungi ribakõlaril on Dolby Atmose tugi, mis viib kogemuse uuele tasemele, muutes heli 3D-ks.
  • Q-Symphony - ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mis loovad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostub kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saab kogeda uuel tasemel helisüsteemi.
  • Adaptive Sound kasutab täiustatud tehisintellekti, et kohandada heli vastavalt sellele, mida parasjagu telerist vaatad.
  • Juhul kui soovid oma telefoni muusikat kuulata, siis puuduta seadmega ribakõlarit. Ribakõlar vibreerib seadme tuvastamisel, ühendub seadmega ja esitab sujuvalt sinu soovitud loo.
  • Sisseehitatud häälassistent.
  • Kitsas disain sobib ideaalselt seinateleritega.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakõlarile Samsung HW-S700D_EST

Tutvu ribakõlar Samsung HW-S700D omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus