• Telefonihoidik
  • Tootekood: IDCVM-01

iDeal of Sweden Car Mount 360 ventilatsiooniavasse


Universaalne magnet lahendusega telefonihoidik autosse.

Car Vent Mount universaalne magnetkinnitusega telefonihoidik sobib kõigile mobiiltelefonidele ja autodele. Tegemist on iDeal of Sweden'i kõige uuema telefonihoidikuga, mis on edasiarendus populaarsele iDeal 360 hoidikule. Hoidiku magnetist kinnituse osa liigub 360 kraadi, mis võimaldab hoida telefoni kasutamise ajal mugava nurga all. Auto ventilatsiooniresti kinnitus on universaalne ja sobib nii kitsama kui ka laiema ventilatsiooniresti külge kinnitamiseks. Horisontaalselt on hoidiku "jalgade" kinnitus laiem ja vertikaalselt kitsam, vajadusel saab pöörata hoidiku vent-resti poolset osa 180 kraadi.

  • Toote pakendis on kaks õhukest 3M kleepsuga metallist seibi mille saab asetada telefoni tagaküljele või telefoni ümbrise sisse.
  • Kõik iDeal of Sweden'i telefonide ümbrised on magnethoidiku kasutamiseks koheselt valmis, hoidiku pakendisse lisatud õhukest metallist seibi eraldi telefoni ümbrise sisse kleepida ei ole vaja.

Üldomadused


Liik

Autohoidja


Kergelt paigaldatav

Jah


Mõõdud ja kaal

Tarne pakiautomaati

Jah


Müügipakendi sisu


Komplektis sisaldub

Autohoidja, kleepsuga metallist seib (2 tk)


Müüja vastutus ja garantii

Pretensioonide esitamise aeg erakliendile

24 kuud


Tootjagarantii ärikliendile

24 kuud


14-päevane taganemisõigus

Jah


Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.