• Tootekood: 910-006473

Logitech Lift Vertical Ergonomic

Lisainfo

Ergonoomiline hiir, mis on disainitud kehahoiaku parandamiseks.

Logitech Lift Vertical Ergonomic on mugav ergonoomiline hiir, mis sobib väikestele ja keskmistele kätele. Hiir on disainitud kehahoiaku parandamise, lihaspinge ja randme surve vähendamiseks. Rulliku kiire ja täpne kerimisrežiim muudab töö sujuvaks ja vaikseks, olenemata sellest, kas kerid rida rea haaval või tuhised läbi dokumendi. Hiirel on pehme tekstuuriga käepide, millel on kergesti ligipääsetavad nupud, mis aitavad kogu päeva vältel töötada ilma sõrmi tõstmata. Logi Options+ tarkvara abil saab hiirel kohandada nelja nuppu, et pääseda hõlpsasti ligi lemmikutele otseteedele.

  •  57-kraadine vertikaalne nurk vähendab survet randmele, samal ajal kui pöial on mugavalt pöidlatoel.
  • 400 - 4000 dpi sensor.
  • Valmistatud keskkonnasõbralikest ja taaskasutatud materjalidest.
  • Logitech Flow võimaldab sujuvalt juhtida mitut arvutit – saad mugavalt kohandada nuppe, määrata rakendusepõhiseid funktsioone ja reguleerida kursori kiirust Logitech Options tarkvara abil.
  • Hiirt saab arvuti külge ühendada kaasasoleva Logitechi USB ressiiveriga või Bluetoothi kaudu.

Kasulikud lingid

Tutvu Logitech Lift Vertical Ergonomic hiire omadustega

Toote värv: must
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.