• Tootekood: 910-005988

Logitech MX Anywhere 3

Lisainfo

Kompaktne hiir, mis on sobiv mobiilseks tööks.

Logitech MX Anywhere 3 on mitmekülgne ja võimekas juhtmevaba hiir, mis sobib kasutamiseks nii kodus kui kontoris. Hiirel on elektromagneetiline kerimisratas, mis suudab peatuda isegi igal pikslil ja on piisavalt kiire, et kerida 1000 rida sekundis. Tipptasemel 4000 dpi Darkfield sensor võimaldab töötada pea igal pinnal, isegi klaasil. MX Anywhere 3 on disainitud käepäraseks, et seda oleks mugav kasutada ka tundide kaupa olenemata töö asukohast. Hiire silikoonist küljed teevad haarde alati kindlaks ja pehmemaks. Ühenda hiir kuni kolme seadmega ja vaheta seadmete vahel mugavalt Easy-Switch nuppu kasutades.

  • Hiir peab täislaetuna vastu 70 päeva ja vaid 1-minutilise laadimisega kuni kolm tundi.
  • Kiire USB-C laadimine.
  • Hiir on vastupidav põrgetele ning kukkumistele.
  • Logitech Flow võimaldab sujuvalt mitut erinevat arvutit juhtida, liigutades kursorit lihtsalt ekraani serva. Hiir liigub isegi Windowsi ja macOS operatsioonisüsteemide vahel.
  • Logitech Options tarkvaraga saab vaevata kopeerida faile ühest arvutist teise.
  • Suurenda oma efektiivsust - hiir on täielikult kohandatav peaaegu kõigis kasutatavates rakendustes (Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Edge, Zoom, Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint).

Kasulikud lingid

Tutvu Logitech MX Anywhere 3 hiire omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.