• Tootekood: RZ01-03210100-R3M1

Razer DeathAdder V2

Mängurile

Lisainfo

Oma klassi parima ergonoomikaga juhtmega mänguhiir.

Razer DeathAdder V2 on ergonoomilise disainiga mugav juhtmega hiir, mis on loodud just pikkadeks mängusessioonideks. Hiir on varustatud uue generatsiooni sensorite ja lülititega, mis on pakitud veelgi kergemasse korpusesse. DeathAdder V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklikk registreerub kõigest 0,2 millisekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Hiire kerimisrullik on optimeeritud sujuvaks kasutuseks. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt. Razer DeathAdder V2 hiirel on kokku 8 programmeeritavat nuppu, mida saab Razer Synapse 3 tarkvara abil seadistada. Hiire 8 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

  • Hiire Razer SpeedFlex kaabel on loodud suurema paindlikkusega, et saaksid teha kiireid liigutusi täpselt ning ilma takistusteta.
  • Optiline sensor 20000 dpi.
  • 8 seadistatavat nuppu.
  • Hiire paremaks liikumiseks igal pinnal on kasutatud PTFE-materjale.
  • DeathAdder V2’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis igal ajahetkel.

Kasulikud lingid

Tutvu Razer DeathAdder V2 hiire omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.