Razer DeathAdder V2

  • Tootekood: RZ01-03210100-R3M1
Mängurile
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Oma klassi parima ergonoomikaga juhtmega mänguhiir.

Razer DeathAdder V2 on ergonoomilise disainiga mugav juhtmega hiir, mis on loodud just pikkadeks mängusessioonideks. Hiir on varustatud uue generatsiooni sensorite ja lülititega, mis on pakitud veelgi kergemasse korpusesse. DeathAdder V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklikk registreerub kõigest 0,2 millisekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Hiire kerimisrullik on optimeeritud sujuvaks kasutuseks. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt. Razer DeathAdder V2 hiirel on kokku 8 programmeeritavat nuppu, mida saab Razer Synapse 3 tarkvara abil seadistada. Hiire 8 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

  • Hiire Razer SpeedFlex kaabel on loodud suurema paindlikkusega, et saaksid teha kiireid liigutusi täpselt ning ilma takistusteta.
  • Optiline sensor 20000 dpi.
  • 8 seadistatavat nuppu.
  • Hiire paremaks liikumiseks igal pinnal on kasutatud PTFE-materjale.
  • DeathAdder V2’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis igal ajahetkel.

Kasulikud lingid

Tutvu Razer DeathAdder V2 hiire omadustega