• Tootekood: S65Q.DEUSLLK

LG S65Q

Uus

Lisainfo

Kaasahaarav ja võimas 3.1 kanaliline heli.

LG S65Q on võimas 420 W heliriba, mis koos bassikõlariga loob elutuppa selge ja kaasahaarava ruumilise heli. LG ribakõlar kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks Bluetooth ühendust. Soundbar sobib ideaalselt kokku LG teleriga, kuna seadmel on TV Sound Mode Share funktsioon, mis kasutab LG teleri heliprotsessorit, et analüüsida sinu lemmiksisu ja luua selgem ning parem heli. AI Sound Pro analüüsib LG ribakõlari intelligentse algoritmi sisu, et pakkuda optimaalset heli, olenemata sellest, mida parasjagu vaatate.

  • Kõrge eraldusvõimega heli sisaldab 96 kHz võttesagedust ja 24-bitist sügavust, mis tagavad täpsema heli ja nauditavama kuulamiskogemuse.
  • LG teleripuldiga saab mugavalt juhtida ka ribakõlarit.
  • Soundbari korpuse ülemised ja alumised osad on valmistatud ringlussevõetud plastist.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakolarile LG S65Q_EST

Tutvu ribakõlari LG S65Q omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.