Samsung HW-S800B

  • Tootekood: HW-S800B/EN

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Uskumatult kitsas, kuid võimas ribakõlar.

Samsung HW-S800B Soundbar täidab ruumi seinast seinani dünaamilise ja kvaliteetse heliga. Samsungi heliriba kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks WiFi-ühendust või Bluetoothi. Ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mistõttu loovad nad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostab kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saad kogeda suurepärast helisüsteemi. Seadmel on 3.1.2-kanaline heli, mis saavutab liikuva heli ning pakub seeläbi teleri vaatajaile kütkestavat meelelahutust. Samsungi ribakõlar analüüsib helisignaali ja pakub automaatselt igal stseenil põhinevat optimeeritud heli. Kohanduv heli võimaldab isegi väikese helitugevuse korral hääli ja vaikseid vestlusi selgelt kuulda. Tänu Active Voice Amplifier’ile (AVA) kuuled teleriekraanil käivaid vestlusi selgelt ka mürarikkas keskkonnas. SpaceFit Sound funktsiooniga on seadmest kostuv heli alati puhas ja kaasahaarav, sest see on ruumi sobitatud. Ribakõlar analüüsib ruumi, kalibreerides helisid nii, et need sobiksid ideaalselt.

  • Koge, kuidas helid su ümber ärkavad ellu. Samsungi ribakõlaril on Dolby Atmose ja DTS Virtual:X'i tugi, mis viib kogemuse uuele tasemele, muutes heli 3D-ks.
  • Tõeline 3.1.2 heli - 3 kanali, 1 bassikõlari kanali ja 2 ülessuunatud kanali abil saavutad liikuva heli, mis pakub kütkestavat meelelahutust.
  • Q-Symphony - ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mis loovad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostub kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saab kogeda uuel tasemel helisüsteemi.
  • Juhul kui soovid oma telefoni muusikat kuulata, siis puuduta seadmega ribakõlarit. Ribakõlar vibreerib seadme tuvastamisel, ühendub seadmega ja esitab sujuvalt sinu soovitud loo.
  • Sisseehitatud häälassistent.
  • Kitsas disain sobib ideaalselt seinateleritega.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakõlarile Samsung HW-S800B_EST

Tutvu ribakõlar Samsung HW-S800B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus