Sonos Era 100

  • Tootekood: E10G1EU1BLK

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Nutikas multiroom kõlar, mis esitab suurepärast stereoheli ja rikkalikku bassi.

Kompaktse ja minimalistliku disainiga Sonos Era 100 kõlaril on erakordselt täpne stereoheli eraldus ja võimsalt madalad bassihelid.Tänu oma disainile sobib kõlar ideaalselt riiulile, kummutile, öökapile või teistesse hubastesse kohtadesse. Juhul kui oled kodus, saad mugavalt kasutada WiFi võrku, mis tagab stabiilsema helikogemuse. Kui viibid WiFi võrgust eemal, siis saad mugavalt kasutada Bluetooth ühendust, et mängida oma lemmikpalu kõikjal. Sonos rakendus võimaldab valida muusikat kõikidest muusika voogedastuse teenustest ning panna iga ruumi jaoks mängima kasvõi eraldi laulu. Trueplay häälestustehnoloogia analüüsib ruumi akustikat ja optimeerib kõlari ekvalaiserit. Nutikõlar mängib kõike, nii muusikat, raadiot, podcaste ja kui ka palju muudki.

  • Ühendades kõlarit läbi WiFi telefoniga, ei katke muusika kõnede või teavituste tõttu ning seltskond saab muusikat nautida alati segamatult.
  • Kõlar häälestab ennast automaatselt vastavalt iga ruumi akustilisele olemusele, et pakkuda parimat muusikalist elamust.
  • Kõlarit saab mugavalt juhtida kasutades selleks puutetundlikke nuppe kõlaril, Sonose rakendust või Amazon Alexa, Apple AirPlay 2 hääljuhtimist.
  • Kõlariga on võimalik luua stereo paar teise Era 100 kõlariga.
  • Toetab kõiki peamisi voogedastusplatvorme nagu Spotify, Apple Music, Amazon Music jpm.
  • Valmistatud taaskasutatud plastist.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Sonos toodetele_EST

Tutvu kõlari Sonos Era 100 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus