Sonos Era 300

  • Tootekood: E30G1EU1BLK

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Sonose nutikas kõlar, mis täidab kogu ruumi selge ja suurepärase heliga.

Sonos Era 300 kõlaril on kuus võimsat kõlarielementi, mis suunavad heli vasakule, paremale, otse ja üles. Seeläbi pakub kõlar Dolby Atmose esitust, asetades kuulajad lemmikfilmide ja -muusika keskmesse. Kõlar on elegantse liivakellakujulise disainiga, mille iga nurk parandab heli suunda ja hajumist. Era 300 on ka esimene kõlar, mis pakub kodukino tagakõlarina mitmekanalist ruumilist heli. Tänu oma disainile sobib kõlar ideaalselt riiulile, kummutile, lauale, öökapile või teistesse hubastesse kohtadesse. Juhul kui oled kodus, saad mugavalt kasutada WiFi võrku, mis tagab stabiilsema helikogemuse. Kui viibid WiFi võrgust eemal, siis saad mugavalt kasutada Bluetooth ühendust, et mängida oma lemmikpalu kõikjal. Sonose rakenduses saab ühe nupuvajutusega aktiveerida Trueplay häälestustehnoloogia, mis analüüsib ruumi akustikat ja optimeerib kõlari ekvalaiserit vastavalt sellele.

  • Ühendades kõlarit läbi WiFi telefoniga, ei katke muusika kõnede või teavituste tõttu ning seltskond saab muusikat nautida alati segamatult.
  • Kõlar häälestab ennast automaatselt vastavalt iga ruumi akustilisele olemusele, et pakkuda parimat muusikalist elamust.
  • Kõlarit saab mugavalt juhtida kasutades selleks puutetundlikke nuppe kõlaril, Sonose rakendust või Amazon Alexa, Apple AirPlay 2 hääljuhtimist.
  • Kõlariga on võimalik luua stereo paar teise Era 300 kõlariga.
  • Toetab kõiki peamisi voogedastusplatvorme nagu Spotify, Apple Music, Amazon Music jpm.
  • Ühendades kaks kõlarit koos Arc või Beam (Gen 2) kõlariga, saad luua Dolby Atmose ruumilise heli.
  • Valmistatud taaskasutatud plastist.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Sonos toodetele_EST

Tutvu kõlari Sonos Era 300 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus