• Tootekood: HT-S400

Sony HT-S400

Lisainfo

2.1 kanaliga Soundbar, mis pakub kinokvaliteedile sarnast ruumilist heli.

Sony HT-S400 on võimas 330 W heliriba, mis koos võimsa juhtmevaba bassikõlariga loob elutuppa kaasahaaravama ruumilise heli. Soundbar pakub 3D helielamust S-Force PRO Front Surround tehnoloogiaga, mis annab selgema kõla inimeste vahelisele dialoogile. X-Balanced Speaker Unit kõlaritehnoloogia täiustab filmide ja teleseriaalide vahelist dialoogi, nii et see ei jää muude helide alla. Võimas juhtmevaba bassikõlar pakub sügavat ja rikkalikku bassi 160 mm kõlariga. Heliriba saab teleriga ühendada HDMI ARC-kaabli abil ja soovi korral kinnitada seda ka seinale. Bluetooth ühendusega saad lihtsalt ja mugavalt ühendada Soundbari oma teiste nutiseadmetega, et nautida muusikat hea helikvaliteediga.

  • HDMI ARC ja optiline sisend võimaldavad lihtsat ühendust teleriga.
  • X-Balance kõlarite ristküliku kuju maksimeerib heli liikumist, mille tulemuseks on vähem moonutusi ja selgem hääl.
  • Bluetooth 5.0 võimaldab igast seadmest mugavalt heli Soundbari saata.
  • Komplektis olev mugav pult võimaldab kiiret ligipääsu Voice režiimile, mis tagab selgema dialoogi. Lisaks saab mugavalt lülitada ka öörežiimile, kui soovid telerit vaadata ilma pereliikmeid üles äratamata.

Kasulikud lingid

Tutvu Sony HT-S400 Soundbari omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.