Bose QuietComfort Ultra Earbuds

  • Tootekood: 882826-0020

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Maailmatasemel mürasummutusega kõrvaklapid, mis lasevad muusikat nautida ilma segavate väliste helideta.

Bose QuietComfort Ultra Earbuds juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid, mis on varustatud kõige efektiivsema mürasummutusega. Kõrvaklapid edastavad ruumilist ja sügavat heli ning rikkalikku bassi ja seda kõike täieliku vaikuse taustal, mistõttu kuuled igat detaili veelgi paremini ja nüansirikkamalt. CustomTune kalibreerimistehnoloogia reguleerib mürasummutus ja heli jõudlust sinu kõrvadele. Kõrvaklapid pakuvad kolme erinevat režiimi (vaikne režiim, aware režiim ja immersion režiim), mis võimaldavad kohandada helikogemust mugavalt vastavalt hetkeolukorrale. Bose kõrvaklappidel on võimalik häiriv müra täielikult kõrvaldada, minimeerida või valida sobiv vahepealne variant. Klappide pehmed silikoonotsikud loovad kõrvakanali ja klappide vahel tiheda sideme ning blokeerivad seetõttu ümbritseva müra. Kõrvaklapid on disainitud nii, et need sobiksid suurepäraselt sinu kõrvade kontuuridega, pakkudes samal ajal mugavust ja stabiilsust. Kõrvaklappide aku võimaldab muusikat kuulata kuni 6 tundi järjest.

  • Bose ei avalda järgmisi andmeid: Sagedusala, Takistus.
  • Lihtsad puutetundlikud nupud.
  • Bluetooth 5.3 tehnoloogia, mis loob stabiilse ja kvaliteetse kasutuskogemuse.
  • Ühe laadimiskorraga kestab klappide aku 6 tundi ja koos laadimiskarbiga saab klappide aku kestvust pikendada veel 18 tunni võrra.
  • Kõigest 20-minutilise laadimisega saab klappide aku kestvust pikendada kuni 2 tunni võrra.
  • Tänu IPX4 higi- ja veekindlusele on klapid sobilikud treenimiseks iga ilmaga.
  • Spetsiaalse Bose Music rakendusega saad reguleerida EQ sätteid, kohandada režiime, hallata helieelistusi ja palju muud.

Kasulikud lingid

Tutvu kõrvaklappide Bose QuietComfort Ultra Earbuds omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus