• Tootekood: 55036653

Huawei Freebuds 5i

Lisainfo

Mugavad ja stiilsed aktiivse mürasummutsega kõrvaklapid, mis pakuvad kuni 28 tundi muusika kuulamisaega.

Huawei Freebuds 5i juhtmevabad kõrvaklapid on kerged ja kompaktsed, pakkudes selget heli ja ligikaudu kuni 7,5 h mänguaega. Kerged kõrvaklapid vähendavad radikaalselt survet kõrvadele, mida tavaliselt võib tunda pärast pikki tunde muusika kuulamist. Klapid pakuvad stabiilset ja kiiret Bluetooth-ühendust ning täpset heli ja video sünkroniseerimist. Tänu aktiivsele mürasummutusele pakuvad Freebuds 5i klapid selget heli nii lärmakates söögikohtades kui rahvarohkes ühistranspordis. Klappide juhtimine käib läbi puutetundliku pinna, mis asub klapi ülaosas.

  • Kõrvaklappidel on aktiivne mürasummutus.
  • Aku kestvus koos laadimiskarbiga ja aktiivse mürasummutuseta kuni 28 h. Kui mürasummutus on klappidel sisse lülitatud, kestab aku kuni 6 tundi muusika kuulamisel.
  • Kõrvaklappide sisemised ja välised mikrofonid aitavad paremini juhtida ning minimeerida väliseid helisid.
  • Vasta kõnedele ja kontrolli muusikat klappide puutetundlikke nuppude abil.
  • Kõigest 15-minutilise laadimisega saad juurde 4 tundi mänguaega.
  • IP54 higi- ja veekindlus.
  • Bluetooth 5.2 ühendus.

Kasulikud lingid

Tutvu kõrvaklappide Huawei FreeBuds 5i omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seadme värv: must
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.