• Tootekood: 55035972

Huawei Freebuds Pro 2

Lisainfo

Kerged ja mugavad mürasummutusega kõrvaklapid.

Huawei Freebuds Pro 2 juhtmevabad kõrvaklapid on kerged ja kompaktsed, pakkudes selget ning kvaliteetset HD-heli. Kõrvaklappe saad mugavalt ühendada enda teiste nutiseadmetega ning kuulata muusikat või vaadata filme. Klapid pakuvad stabiilset ja kiiret Bluetooth-ühendust ning täpset heli ja video sünkroniseerimist. Tänu aktiivsele mürasummutusele tagavad Freebuds Pro 2 klapid suurepärase tulemuse kõrvaliste helide eemaldamisel. Kui mürasummutus on klappidel sisse lülitatud, kestab aku kuni 6,5 tund. Klapil olevate juhtnuppudega saad mugavalt kontrollida muusika taasesitust või vastata kõnedele. 

  • Maksimaalne mängimise aeg ühe laadimiskorraga kuni 30 tundi (koos aktiivse mürasummutamisega 18 tundi).
  • Stereoheli - kõrvaklapid mängivad heli läbi kahe kanali nii muusikat kuulates kui kõnede ajal.
  • Kõrvaklapid tuvastavad, millal neid kantakse ja võivad vajadusel muusika automaatselt peatada või kõrvaklapid äratada.
  • Huawei telefonidega on võimalik kasutada funktisooni Find My Earphone, mis salvestab kõrvaklappide lahtiühendamise asukoha ja võimaldab need leida.
  • Võimalik laadida nii juhtmega kui juhtmevabalt.
  • Bluetooth 5.2 ühendus.
  • IP54 tolmu- ja veekindlus.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend korvaklappidele Huawei Freebuds Pro 2_EST

Toote värv: valge
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.