• Tootekood: JBLREFFLPROPBLK

JBL Reflect Flow Pro

Lisainfo

Kõrvaklapid, mis sobivad liikuva eluviisiga inimesele.

Naudi vabadust ja kasuta JBL Reflect Flow Pro kõrvaklappe kõikjal, näiteks kui oled jõusaalis treenimas või väljas liikvel. Reflect Flow Pro kõrvaklapid on täiesti juhtmevabad, et sobituda aktiivse eluviisiga inimesele. Klappide adaptiivne mürasummutus võimaldab lülitada välja sind ümbritsevat müra, et saaksid paremini nautida oma lemmikmuusikat. Smart Ambient tehnoloogia aitab sul tunda turvaliselt jalutuskäikudel ja jooksutiirudel ning võimaldab muusikat kuulates vestelda edasi ka oma sõpradega. Ambient Aware nupp aitab ümbritsevaid helisid paremini kuuldavale tuua. Kõrvaklappidega on võimalik valida järgmist laulu, hallata kõnesid ja kasutada Google Assistant funktsiooni. Lisaks on kõrvaklapid IP68 vee- ja higikindlad, pakkudes kuni 10 tundi pidevat mänguaega ja 20 lisatundi laadimiskarbiga. Kõrvaklappe on mugav kasutada tänu kohandatavatele kõrvaotsikutele.

  • 6,8 mm dünaamilised draiverid.
  • 6 mikrofoni täiusliku kõneselguse jaoks.
  • IP68 vee- ja tolmukindlus.
  • Qi-juhtmevaba laadimine.
  • Aku kestvus koos laadimiskarbiga ja aktiivse mürasummutuseta kuni 30 h. Kui mürasummutus on klappidel sisse lülitatud, kestab aku kuni 8 tundi muusika kuulamisel.

Kasulikud lingid

Tutvu kõrvaklappide JBL Reflect Flow Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.