• Tootekood: RZ04-03220100-R3M1

Razer BlackShark V2 Pro

Mängurile

Lisainfo

Passiivse mürasummutusega juhtmevabad kõrvaklapid, mis on loodud espordi mänguritele.

Razer BlackShark V2 Pro on stiilsed mänguriklapid, mis pakuvad rikkalikke kõrgeid noote, võimsat bassi ja selget heli igas mängus. Klappidel on passiivne mürasummutus, mis aitab eemaldada häirivat müra, et saaksid keskenduda täielikult oma tähtsale mänguhetkele. BlackShark V2 Pro kõrvaklapid on varustatud Razer HyperClear kardioidmikrofoniga, mis tagab selge hääleedastuse ja mürasummutuse. USB helikaart võimaldab helikvaliteeti kohandada Razer Synapse rakenduse kaudu ning kasutada mitmeid funktsioone. Pehmed mäluvahust kõrvapadjad vähendavad pikkadel mängusessioonidel tekkivat ebameeldivat survet kõrvadele.

  • Razer Triforce Titanium 50 mm draiverid.
  • 2,4 GHz juhtmevaba ühendus, et tagada kadudeta heli.
  • Passiivse mürasummutusega disain.
  • Kõrvaklapi patjade hingav kangas minimeerib nahaga kokkupuutel tekkivat higi ja kuumuse kogunemist.
  • THX tuumilise heli tehnoloogia võimaldab ära tabada vaenlase püssitule asukoha või sukelduda täielikult mängumuusikasse.
  • Komplekti kuulub Razer HyperClear Cardioid Mic mikrofon ja USB helikaart.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend korvaklappidele Razer BlackShark V2 Pro_EST

Tutvu Razer BlackShark V2 Pro kõrvaklappide omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.