Razer Kraken V3 Pro

  • Tootekood: RZ04-03460100-R3M1
Mängurile
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Mugavad mänguriklapid, mis töötavad haptilisel tehnoloogial.

Razer Kraken V3 Pro kõrvaklapid on varustatud haptilise tehnoloogiaga, mis kasutab mängust tulenevate helide põhjal taktiilset tagasisidet, tekitades klappides vibratsiooni ning luues reaalset ja elutruud helielamust sinu mängusessioonil. Klapil olev nupp võimaldab mugavalt reguleerida haptilise tagasiside tugevust madala, keskmise ja kõrge vahel. Kraken V3 Pro on varustatud 7.1 ruumilise heli tarkvaraga, et pakkuda parimat mängukogemust. Kõrvaklappidel on THX Spatial Audio tehnoloogia, mis muudab klappidesse tuleva heli veelgi realistlikumaks, et kuuleksid ja tunnetaksid mängusisest ümbrust paremini. Kvaliteetsed kohandatud 50 mm draiverid tagavad selge ja elutruu heli ning võimsa bassi. Klappide mäluvahust kõrvapadjad istuvad mugavalt peas, võimaldades mängida mitmeid tunde. Pehme polsterdusega peapael ei tekita peale ega kaelale pingeid ning tagab omakorda mugavad tundidepikkused mängusessioonid. 2.4 GHz USB ühendus võimaldab kõrvaklappe kasutada juhtmevabalt, pakkudes seejuures kõrgkvaliteedilist ja viivituseta heli. Kraken V3 Pro kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis salvestab heli kitsama nurga alt. See aitab selgemalt tabada sinu häält, samal ajal vähendades ka taustamüra.

  • Kõrvaklappe on võimalik kasutada juhtmevabalt kuni 44 tundi (ilma valgustuse ja haptilise tehnoloogiaga) ning kuni 11 tundi (koos valgustuse ja haptilise tehnoloogiaga).
  • Razer Triforce Titanium 50 mm draiverid.
  • Eemaldatav kardioidmikrofon.
  • Razer Chroma RGB valgustus.
  • Klapid on varustatud juhtmevaba dongliga, mis ühildub PlayStationiga. Nii saad klapid koheselt ja mugavalt ühendada konsooliga ning nautida ülimat mängukogemust ka suuremalt teleri ekraanil.

Kasulikud lingid

Tutvu Razer Kraken V3 Pro kõrvaklappide omadustega

Tehnilised andmed

Toote saadavus