Samsung Galaxy Buds Live

  • Tootekood: SM-R180NZTAEUA

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 25.04.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Ergonoomilise disaini ja aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid, mille aku kestvus on kuni 21 tundi.

Galaxy Buds Live juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Kõrvaklappide ergonoomiline disain tagab hea sobivuse kõrvaga, mistõttu püsivad klapid hästi peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Klappidel on selge heli ja kompaktne suurus, mistõttu on nad tõeliseks kaaslaseks igal seiklusel. Galaxy Buds Live kõrvaklappidel on kaks välist ja üks sisemine mikrofon, mis tagavad kõrge kvaliteediga telefonikõned. Tänu aktiivsele mürasummutusele pakuvad Galaxy Buds Live klapid selget heli nii rahvarohketes kohtades kui ühistranspordis. Kõrvaklapid peavad koos laadimiskarbiga vastu terve päeva. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 21 tunnist muusika kuulamist.

  • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 29 tunnise aku kestvuse.
  • Galaxy Buds Live’i Spotifyga integreerimine võimaldab telefonile otsetee määrata. Puuduta pikalt ühe sekundi jooksul ja kõik sinu lemmikesitusloendid ühendatakse kohe.
  • Samsungi konto kaudu saad klapid hõlpsalt teiste Samsungi seadmetega ühendada. Esmakordsel ühendamisel kuvatakse telefonis hüpikteade, mille kaudu saab kiiresti seade siduda ning siis kuvatakse klappe seotud seadmete loendis.
  • Võimalik laadida Qi juhtmevabal laadimisalusel.
  • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 5.0 või uuem ja 1,5 GB RAMi. iOS puhul on ühilduvus tagatud iPhone 7 või uuema mudeli puhul ning operatsioonisüsteemiks peab olema iOS 10 või uuem.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung Galaxy Buds Live seeria kõrvaklapidele

Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds Live omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Galaxy Buds Live juhtmevabad kõrvaklapid – uus disain ja uued oskused

Ühes uute Note 20 seeria telefonidega, tutvustas Samsung ka täiesti uusi ja omanäolisi Galaxy Buds Live nime kandvaid tõeliselt juhtmevabu kõrvaklappe. Seega ei ole seekord tegemist enam varasemalt Samsungi valikus olnud Bud-side uuendusega, vaid täiesti uue mudeliga, millel on uus disain ja uued oskused.     Disain   Nagu juba öeldud, on klapid saanud omale uue ja…

Tehnilised andmed

Toote saadavus