Samsung Galaxy Buds2 Pro

 • Tootekood: SM-R510NZWAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Parima kvaliteediga selged telefonikõned, mis tekitavad tunde, et räägid teise inimesega silmast silma.

Galaxy Buds2 Pro juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Kõrvaklappide ergonoomiline disain tagab hea sobivuse kõrvaga, mistõttu püsivad klapid hästi peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Klappidel on selge heli ja kompaktne suurus, mistõttu on nad tõeliseks kaaslaseks igal seiklusel. Uuenduslikud kõrvaklapid toetavad kõrgkvaliteetset Hi-Fi 24-bitist heli, millega kuuled nii muusikat kui ka filme selgelt ja kõlavalt. Galaxy Buds2 Pro võimas aktiivne mürasummutus suurendab helide dünaamilisust ja peidab ära kõik soovimatud helid, et saaksid keskenduda vaid kuulatavale. Lisaks on klappidel nutikas vestlusrežiim, tänu millele saad vestlust alustada ka kõrvaklappe kõrvast võtmata. Kõrvaklapid peavad koos laadimiskarbiga vastu terve päeva. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 18 tunnist muusika kuulamist. Lisaks on klapid IPX7 veekindlad, mistõttu saad neid muretult kasutada nii trennis kui ka õues märja ilma korral.

 • 360-kraadine heli taasesitus (toetab 5.1 ning 7.1 Dolby Atmose kanalit) ning salvestamine.
 • Võimas, kolme mikrofoniga taustamüra summutus (40% vähem müra võrreldes Buds Pro’ga).
 • Aktiivne mürasummutus on varasemast 2,5 korda võimsam.
 • Veekindel kuni 1 meetri sügavuses vees kuni 30 minutit (IPX7).
 • Klappide 61 mAh aku võimaldab 5 tundi järjestikust muusika kuulamist juhul kui mürasummutus on sisse lülitatud. 8 tunnine aku kestvus on tagatud siis, kui aktiivne mürasummutus on välja lülitatud.
 • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 29 tunnise aku kestvuse.
 • Automaatne käed-vaba režiim. Tehisintellekti baasil kõnekvaliteedi parandus ning klappide automaatne lülitus ühelt seadmelt teisele.
 • SmartThings Find teenusega asukoha määramine ja maha unustamise teavitus.
 • Galaxy Buds2 Pro kuju on disainitud vastavalt kõrva ehitusele, et klapid püsiksid kindlalt paigal, ei pöörleks ega kukuks kõrvast välja.
 • Klapid on valmistatud 90% ulatuses taaskasutatud materjalidest.
 • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 8 või uuem ja 1,5 GB RAMi.

  Kasulikud lingid

  Tootja kasutusjuhend korvaklappidele Samsung Galaxy Buds2 Pro_EST

  Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds2 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

  Seotud artiklid ja videod

  artikli pilt

  Väikesed ja kerged kõrvaklapid – Galaxy Buds2 Pro

  Samsungi uued Pro seeria kõrvaklapid on väikesed ja kerged, kuid pakuvad kvaliteetset heli ja omavad aktiivset mürasummutust. Umbes nii võiks lühidalt Galaxy Buds2 Pro olemuse kokku võtta.   Disain Samsung on oma juhtmevabade kõrvaklappide juures truuks jäänud klassikalisele disainile ning ei ole läinud Apple kopeerimise teed. Seega ei ulatu kõrvast välja pulgakesi ning kui kuularid…

  Tehnilised andmed

  Toote saadavus