Sony LinkBuds S

  • Tootekood: WFLS900NB.CE7

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Minimalistliku ja ergonoomilise disainiga mürasummutavad kõrvaklapid.

Sony LinkBuds S on väiksed ja kerged juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid, mis pakuvad kristallselget heli ja võimsat bassi. Ülimalt kerge disainiga kõrvaklapid kaaluvad vaid 4,8 grammi, mistõttu on nad maailma väiksemad mürasummutusega juhtmevabad kõrvaklapid. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Integreeritud protsessor V1 taasesitab kõik muusika detailid minimaalsete moonutustega, et tagada autentne kuulamiskogemus. Digital Sound Enhancement Engine tehnoloogia abil taastatakse kõrgsagedusheli, mistõttu saad nautida klappidega kvaliteetset heli, mis on originaalsalvestisele lähedasem. Klappidel on lisaks integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti. Lisaks on kõrvaklapid IPX4 higi- ja veekindlusega, mistõttu saab neid kasutada vihmasajus kui ka intensiivse treeningu ajal.

  • Bluetooth LDAC pakub erakordset helikvaliteeti.
  • Aku kestus kuni 20 tundi koos laadimiskarbiga.
  • AI-põhine müravähendusalgorütm isoleerib sinu hääle ja hoiab vestlused puhtana.
  • Täieliku mugavuse huvides saab neid Bluetooth klappe siduda samaaegselt kahe Bluetooth seadmega. Kui saabub kõne, teavad kõrvaklapid, milline seade heliseb ning loob automaatselt ühenduse õige seadmega.
  • Speack-to-Chat tehnoloogia paneb muusika automaatselt pausile ning võimaldab kuulda ümbritsevaid helisid niipea kui rääkima hakkad.
  • 10-minutilise kiirlaadimisega saad juurde kuni 90 minutit aega muusika kuulamist.
  • Kõrvaklapid on valmistatud ümbertöödeldud plastmaterjalidest ning pakendis ei ole samuti kasutatud plastikut.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend kõrvaklappidele Sony LinkBuds_EST

Tutvu kõrvaklappide Sony LinkBuds S omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus