Sony WF-1000XM5

  • Tootekood: WF1000XM5B.CE7

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 26.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Parima mürasummutustehnoloogiaga kõrvaklapid, mis pakuvad rikkalikku bassi ja võimsat helikvaliteeti.

Sony WF-1000XM5 on tipptasemel mürasummutusega juhtmevabad kõrvaklapid, millega saad kuulata oma lemmikmuusikat kuni 8 tundi. Ergonoomiliselt disainitud juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid sobituvad hästi kõrvaga, mistõttu püsivad klapid mugavalt peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Kaks suure jõudlusega protsessorit ja kuus mikrofoni tagavad enneolematu mürasummutuse ja erakordselt hea kõnekvaliteedi. 6 mürasummutava mikrofoniga kõrvaklapid eemaldavad efektiivselt ümbritseva müra, kõrvaldades rohkem kõrge ja keskmise sagedusega helisid. Dünaamiline draiver X tagab laia sagedusvahemiku taasesituse, võimaldades sügavamat bassi ja peenemaid vokaale, eriti kõrgete helide puhul. Kõrvaklapid on varustatud pea jälgimise tehnoloogiaga, mis kohandab pea liikumise automaatselt helivälja. Helid on täpselt joondatud nutitelefoni ekraaniga, isegi kui liigud, kaasates sind täielikult vaatamiskogemusse. Precise Voice Pickup tehnoloogia ja täiustatud helisignaalitöötluse abil kuuleb teine isik kõnes sinu häält selgelt isegi siis, kui oled mürarikkas keskkonnas. Tuulemüra summutamise struktuur vähendab kõne ajal tuulemüra, et kõned oleksid alati selgelt kuuldavad. Klappe saab mugavalt juhtida ka pealiigutustega nagu kõnede vastuvõtmine või tagasilükkamine, Auto Play käivitamine noogutades või pead raputades. Kõrvaklapid on IPX4 higi- ja veekindlusega, mistõttu saab neid kasutada vihmasajus kui ka intensiivse treeningu ajal.

  • Bluetooth LDAC pakub erakordset helikvaliteeti.
  • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 24 tunnise aku kestvuse.
  • 3-minutilise kiirlaadimisega saad juurde kuni tund aega muusika kuulamist.
  • Kõrvaklappe saab siduda kahe Bluetooth-seadmega korraga, kõne saabumisel ühenduvad kõrvaklapid automaatselt õige seadmega.
  • Kõrvaklappide mahutundlik andur teab täpselt, millal sa neid kannad – võta klapid lihtsalt peast ja muusika peatub või pane klapid pähe tagasi ja muusika hakkab uuesti mängima.
  • Speak-to-Chat tehnoloogia paneb muusika automaatselt pausile ning võimaldab kuulda ümbritsevaid helisid niipea kui rääkima hakkad. See funktsioon kasutab viite kõrvaklappidesse integreeritud mikrofoni ja tipptasemel heliprotsessimist, et su hääl ära tunda. Niipea kui vestlus on läbi, hakkab muusika automaatselt jälle mängima.
  • Kõrvaklappide otsikud on tehtud vahtpolüuretaanist, mis vähendab müra kõrgetel sagedustel.
  • Kõrvaklappide laadimiskarpi on võimalik laadida Qi-standardiga laadimisalustel või vajadusel ka tavapäraselt USB-C juhtmega.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend kõrvaklappidele Sony WF-1000XM5_EST

Tutvu kõrvaklappide Sony WF-1000XM5 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus