Sony WF-C700N

  • Tootekood: WFC700NV.CE7

1. Valin omadused

Toote värv: helelilla
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Ergonoomilise disainiga juhtmevabad kõrvaklapid, mis pakuvad võimsat bassi ja selget helikvaliteeti.

Sony WF-C700N on mugavad ja kerged mürasummutavad juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid, mis pakuvad kristallselget heli ja võimsat bassi. Kõrvaklappidel on kuni 7,5-tunnine aku kestvus, mida on võimalik laadimiskarbi abil pikendada tervelt 15 tunnini. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Ambient Sound režiim oskab väliskeskkonna helisid sinu ümber vastavalt vajadusele optimeerida. Focus on Voice spetsiaalne režiim muudab mürasummutust kõne ajal vähemaks ning võimaldab vestlust pidada nii, et kõrvaklappe pole tarvis ära võtta. Võimsa bassi ja selge vokaali edastamiseks on kõrvasiseste klappide sees 5 mm elemendid. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti. Kõrvaklapid on IPX4 higi- ja veekindlusega, mistõttu saab neid kasutada vihmasajus kui ka intensiivse treeningu ajal.

  • Aku kestus kuni 15 tundi koos laadimiskarbiga.
  • Sony Headphones Connect rakenduse kaudu saab eelseadete seas kohandada heli vastavalt oma eelistustele. Kõrvaklapid analüüsivad läbi rakendus inimese kõrvakuju individuaalselt, et saaksid nautida kaasahaaravat muusikakogemust.
  • Veepritsmed ja higi ei ole nendele kõrvaklappidele takistuseks, IPX4 standard annab kindlustunde ka treeningruumis.
  • Täieliku mugavuse huvides saab neid Bluetooth-kõrvaklappe siduda kahe seadmega korraga. Kui saabub kõne, teavad kõrvaklapid, milline seade heliseb ja loovad automaatselt ühenduse õige seadmega.
  • 10-minutilise kiirlaadimisega saad juurde kuni tund aega muusika kuulamist.
  • Kõrvaklappidega saab luua ühenduse Sony BRAVIA XR teleritega ning tekitada oma isikliku helivälja ja sukelduda filmistseeni ning tegevuste keskele.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend kõrvaklappidele Sony WF-C700N_EST

Tutvu kõrvaklappide Sony WF-C700N omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus