Bose QuietComfort 35 II

Tootekood: 789564-0010


Suurepärane kombinatsioon mürasummutusest, helikvaliteedist ning kasutusmugavusest.

Bose QuietComfort 35 II juhtmevabad kõrvaklapid võimaldavad lihtsa nupuvajutusega summutada igasuguse müra. Laetav aku võimaldab mängida muusikat juhtmevabalt kuni 20 tundi ning juhet kasutades kuni 40 tundi. Kõrvaklappe saab lihtsalt ühendada oma seadmega kasutades Bluetooth või NFC ühendust. Kahepoolne mürasummutav mikrofoni süsteem muudab kõne selgeks ka kõige tuulisema ilmaga. Lisaks kõigele sellele on kõrvaklapid kergekaalulised ja väga mugavad.

 

Kasulikud lingid

Kasutusjuhend Bose QuietComfort 35 korvaklappidele EST


Nipid, mis aitavad päriskontorist eemal olles tööl hästi sujuda

17.03.2020

Tulenevalt hetkeolukorrast nii Eestis, kui maailmas tervikuna, on tavapärasest tunduvalt rohkem neid inimesi, kes peavad kodus töötama.   Loomulikult sõltub palju konkreetsest situatsioonist ja ilmselt ei saa päris kõike distantsilt teha, kuid nii-öelda tavapärasemaid kontoris aetavaid asju saab eemalt ajada küll. Käib ju enamik tööst kasutades e-posti ja telefoni. Neile kahele lisaks peetakse aga ka…


Loen edasi digitargast
LiikKõrvaklapid
Muusika kuulamine
JuhtmevabaJah
TüüpSuured klapid
Bluetooth + 3,5 mm
Jah
MikrofonJah
Heli reguleerimise võimalusJah
Jah
Kaabli pikkus1 m
20 h
Kaal310 g
Jah
Komplektis sisaldubKõrvaklapid, audiokaabel 2.5 mm - 3.5 mm, kandekott, USB kaabel laadimiseks
24 kuud
12 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.