Bose Soundsport

Tootekood: 761529-0010


Bose helikvaliteet ning kasutusmugavus sportlikule inimesele.

Tänu Bluetooth tehnoloogiale ei sega kõrvaklappide juhtmed Teie treeningut. StarHear+ spordi kõrvasisesed otsikud püsivad peas ka kõige pingelisema treeningu käigus, pakkudes samal ajal kõrge kvaliteediga heli. Kõrvaklappide aku võimaldab muusikat kuulata kuni 6 tundi järjest. Kõrvaklappide higi- ja ilmastikukindlus on tagatud hüdrofoobse akustilise materjali poolt, mis sobib kasutamiseks nii sise-, kui ka välisruumides sportimiseks. Lihtsa nupuvajutusega on võimalik muuta seadme helitugevust ning valida muusikat salvestatud palade hulgast. Kõrvaklappidel on sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab ilma lisapingutuseta võtta vastu ka kõnesid.

Kasulikud lingid

Kasutusjuhend Bose Soundsport korvaklappidele EST


Kasulikud telefonitarvikud sportimisel

17.07.2018

Kuna nutitelefonid on meie igapäevaelu osa, kantakse neid kaasas kõikjal. Olgu tööl või kodus, sees või väljas, ikka hoitakse telefon läheduses. Samamoodi ei raatsita nutikast sõbrast väga kaugele minna ka trenni tehes ja sportides. Selleks aga, et aktiivsed tegevused koos telefoniga mugavamad oleks ja ka seade ise terveks jääks, leidub mitmeid lisasid ja abivahendeid. Loomulikult…


Loen edasi digitargast
LiikKõrvaklapid
Sport
JuhtmevabaJah
TüüpKõrvasisesed
Bluetooth
Ei
MikrofonJah
Heli reguleerimise võimalusJah
Jah
6 h
Jah
Kaal23 g
Komplektis sisaldubKõrvaklapid, 2 erisuuruses kõrvaklapiotsikuid sportimiseks, kandekott, USB kaabel laadimiseks
24 kuud
12 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.