• Juhtmevaba laadimisalus
  • Tootekood: EP-P6300TBEGEU

Samsung Trio

Lisainfo

Võimas ja kompaktne kolm-ühes juhtmevaba laadija.

Juhtmevaba laadimisalus, mis laeb Qi standardi põhiseid seadmeid lihtsalt seadme asetamisel alusele. Samsung Trio juhtmevaba laadijaga laed korraga kolme erinevat seadet — nutikella ja kahte telefoni või nutikella, kõrvaklappe ja telefoni — saad kogu oma ökosüsteemi korraga töös hoida. Laadimisaluse parempoolses osas saab mugavalt laadida nutikella tänu integreeritud magnetile, mis hoiab kella laadimise ajal ilusti paigal ning vasakpoolses osas saab laadida nutitelefoni ja Galaxy Buds kõrvaklappe.

  • Õhuke ja minimalistlik disain.
  • LED-tuli näitab ära, mil seade laeb ning mil on see täis laetud. Punane tuluke tähistab laadimisprotsessi, vilkuv punane laadimistõrget ja roheline täislaetud akut.
  • Laadija laeb telefoni läbi telefoniümbrise (kuni 3 mm), mistõttu ei pea ümbrist telefoni laadimiseks eraldi eemaldama.

Kasulikud lingid

Tutvu Samsung Trio juhtmevaba laadimisaluse võimalustega lähemalt siit

Seadme värv: must
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.