Sony Playstation VR2

  • Tootekood: PSVR2
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 17.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Sukeldu virtuaalreaalsusesse 4K HDR kvaliteediga.

Sony PlayStation VR2 on virtuaalreaalsuse peakomplekt, mis on mõeldud kasutamiseks koos PlayStation 5 mängukonsooliga. Lihtne ja kiire ühe kaabliga ühendus PlayStation 5 konsooliga aitab koheselt mängutegevustesse sisse hüpata. Peakomplekt on varustatud kahe 2000 x 2040 OLED ekraaniga, mis pakub selget ja detailset vaatamiskogemust mängimisel. Ekraanid edastavad erksat 4K HDR pildikvaliteeti, laia 110-kraadist vaatevälja ning kuni 120 kaadrit sekundis värskendussagedust, et iga mängukogemus oleks igati põnev ja kaasahaarav. PlayStation VR2 peakomplekt kasutab intelligentse silma jälgimise tehnoloogiat, mis võimaldab kaasmängijatele paremini edasi anda oma emotsioone. Tulemuseks on märkimisväärselt realistlikum virtuaalne maailm ja elutruumad suhtlused. Prillid reageerivad tegevusele ja vibreerivad peenelt olulistes stseenides, suurendades seeläbi sensoorset kogemust. Mängijad saavad kasutada ka spetsiaalseid kontrollereid, mis on disainitud VR-mängude jaoks ning mis pakuvad täpsemat ja intuitiivsemat kontrolli oma tegelase üle. Kontrolleritel on sisseehitatud taktikaline tagasiside, mis suurendab veelgi mängukogemuse realismi. PlayStation VR2 Sense juhtpult jälgib täpselt su käeliigutusi mängus. Puutetuvastus tuvastab käe asendi isegi siis, kui sa ühtegi nuppu parasjagu ei vajuta. Tunneta erinevat jõu- ja pingetaset, kui kasutad mängumaailmas objekte ja liigud selle keskkonnas ringi. Olenemata sellest, kas lased vibuga või purustad esemeid kätega, ühendavad adaptiivsed päästikuid sind füüsiliselt mängusisese tegevusega ja süvendavad mängukogemust veelgi enam.

  • NB! Sony PlayStation VR2 kasutamiseks on vajalik PlayStation 5 mängukonsool.
  • Kaks 2000 x 2040 OLED ekraani tagavad 4K HDR visuaali kuni 120 fps.
  • Tempest 3D AudioTech tehnoloogia pakub realistlikku 3D ruumilist heli, mis kohandub dünaamiliselt sinu asendi ja pea liigutustega. Tunneta vaenlaste lähenemist, sõprade sosinat ja tuvasta laskude põhjal vastase asukoht.
  • Peakomplekt on reguleeritavate suurustega, mistõttu on seda mugav kanda.
  • Ergonoomilise disainiga juhtpuldid tagavad realistliku ja loomuliku mängukogemuse.
  • Kolmnurga-, ruudu-, risti- ja ringinupud on jagatud kahe puldi vahel ning juhtnupud sisaldavad ka valiku- ja loomisnuppu. Lisaks adaptiivsetele päästikutele on igal puldil ka haaramisnupp mängusiseste objektide haaramiseks.

Kasulikud lingid

Tutvu peakomplekti Sony PlayStation VR2 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus