LG GN650-B

  • 31,5'' LED-monitor
  • Tootekood: 32GN650-B.BEU
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 29.04.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Sujuv mängimine tänu 165 Hz värskendussagedusele.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 31,5’’ IPS ekraaniga LG GN650 monitoril on 2560 x 1440 piksline resolutsioon, 5 ms reageerimisaeg, 178°/178° vaatenurk. 165 Hz värskendussagedus muudab ekraani pildi sujuvaks ning võimaldab mängijatel järgmist kaadrit kiiresti näha. Monitor toetab HDR10-t koos 95% sRGB-ga, pakkudes realistlikku pilti koos rikkalike värvide ja kontrastiga. Ühenduvus nii HDMI või DisplayPort liidese kaudu tagab, et monitor on igas töökohas kasutusvalmis.

  • 1 ms MBR (liikumishägu vähendus) aitab mängimist sujuvamaks muuta, vähendades hägusust ja järelkujutisi. Võimalus eristada sündmuste keerises dünaamilisi ja kiiresti liikuvaid objekte võib anda mänguritele võistluses eelise.
  • AMD FreeSync tehnoloogia muudab kõrge resolutsiooniga mängudes liikumise sujuvamaks ja ühtlasemaks. See vähendab pildi lainetamise ja hüplemise probleemi.
  • Black Stabilizer funktsioon parandab nähtavust andes eelist sinu mängukonkurentide ees.
  • Crosshair funktsiooniga on garanteeritud parem täpsus. Ekraani keskmes paiknevad sihikuristid pakuvad paremat nähtavust ja paremal tasemel täpsust, olles suureks abiks tulistamismängudes.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend monitorile LG GN650_EST

Tutvu monitori LG GN650-B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus