Samsung Smart M8

  • 32'' LED-monitor
  • Tootekood: LS32BM801UUXEN
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Veebikaameraga õhuke monitor, millel on nutiteleri funktsionaalsused.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 32’’ Samsungi monitoril on 3840 x 2160 piksline resolutsioon, 4 ms reageerimisaeg ja 178°/178° vaatenurk. Monitoriga on tagatud suurepärane 4K pildikvaliteet nii päeval kui ka ööl, kuna selle sensor tuvastab ümbritseva valguse, et automaatselt reguleerida ekraani eredust. Nii saad näha tumedaid pilte silmi pingutamata ka eredas päevavalguses. Monitoriga saab mugavalt tööd teha ka arvutivabalt, lihtsalt kasuta internetti, muuda faile ja tööta oma projektide kallal. Töörežiimiga pääsed teisele arvutile ligi kaugjuhtimise teel ning saad mugavalt kasutada Microsoft 365 programme ja ühendada Samsungi mobiiliseadmed tänu Samsung DeX-lahendusele. Ühenduvus Micro HDMI või USB-C liidese kaudu taga, et monitor on igas töökohas kasutusvalmis. USB-C liides võimaldab mugavalt laadida, andmeid üle kanda ja kuvada seadmete vahel ekraani sisu ning tänu sellele on töökeskkond alati puhas ja segadusevaba.

  • UHD eraldusvõime tagab, et kogu ekraanil kuvatav sisu oleks tõetruu ja täpne. HDR10+ miljard värvi ja sRGB 99% loob eredamad ja tumedamad pildid nüansirohkemalt, kaotamata värve ega detaile, nii et saaksid sisu nautida nagu ette nähtud.
  • Monitoril on sisseehitatud kõlarid, mis tagavad rikkaliku ja realistliku heli, et saaksid nautida parimat kasutajakogemust. Kohanduva heli funktsioon muudab helid vastavalt kuvatavale sisule.
  • 21:9 kuvasuhtega ülilai mänguvaade.
  • Auto Source Switch+ funktsiooni abil tuvastab ekraan seadmed ühendamise hetkel ning kuvab õiget signaali. Nii ei pea sa monitori seadetest õiget sisendit otsima.
  • Netflix, Youtube ja teised voogedastusteenused on käeulatuses ekraani WiFiga ühendamise järel.
  • Far Field Voice funktsioon võimaldab aktiveerida häälassitenti oma hääle abil. Kaugusest saad anda käsu, öeldes, mida vajad. Ekraaniga töötab nii Bixby kui ka Amazon Alexa häälassistent.
  • AirPlay abil saad Apple’i seadmed juhtmevabalt monitoriga ühendada ning vaadata oma lemmiksisu suurel ekraanil.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend monitoridele Samsung Smart M5_M7_M8_EST

Tutvu monitori Samsung M8 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel