• Tootekood: MNPH3EL/A

Apple Watch SE (2022) 40 mm GPS + LTE (alumiinium)

eSIM

Lisainfo

Taskukohane nutikell, millel on võimekad sensorid ja innovatiivsed ohutusomadused.

Apple Watch SE (2022) on eSIMi toega nutikell, mis toob kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Kell on loodud igaühele, kes soovib oma aktiivsust igapäevaselt jälgida. Apple Watch SE-l olevad võimekad sensorid aitavad mõista sinu tervist ja jälgida detailselt füüsilist aktiivsust. Aktiivsusringid tuletavad meelde, et püsiksid päeva jooksul aktiivse ja motiveerituna. Sleep rakendus aitab jälgida und ja unetrende ning soovitab parimat unerežiimi, et oleksid alati puhanud. Tänu uuele kiirendusmõõturile ja täiustatud 3-teljelisele güroskoobile suudab Apple Watch SE (2022) tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte. Lisaks on kell veekindel kuni 50 meetri sügavuseni, mistõttu võid julgelt ujuma minna, jälgida oma tulemusi basseinis ning kaardistada ka veekogus läbitud teekonda.

  • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
  • Vasta kõnedele telefoni asukohast olenemata.
  • Uudne S8 SiP protsessor, mis on kuni 20% kiirem võrreldes eelmise Watch SE mudeliga.
  • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse.
  • Menstruaaltsükli jälgimine.
  • Mindfulness rakendus aitab igapäevast stressi vähendada.
  • Kuula lemmikmuusikat, saateid ja heliraamatuid läbi interneti.
  • Kella saab mugavalt kasutada iPhone’i kaamera kaugjuhtimispuldina.
  • Ujumiskindel disain.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch SE (2022) omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Mis vahe on tavalisel ja eSim kellal?

Nutikellad on tänaseks väga laialt levinud. Võib lausa öelda, et need on tasapisi traditsioonilisi käekelli turult välja tõrjumas ja nende kohta kasutajate randmel valju häälega endale nõudmas. Mitte küll kõigis hinnaklassides ja riikides, aga üldine trend siiski selles suunas liigub.   See on ka igati mõistetav, kuna nutikell ühendab endas justkui mitut seadet ja pakub…

Seadme värv: beež/kuldne
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.