Apple Watch Series 8 45 mm GPS (alumiinium)

  • Tootekood: MNP13EL/A
Lõpumüük

1. Valin omadused

Toote värv: tumehall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Võimas ja vastupidav Apple Watch Series 8 nutikell, millel on kehatemperatuuri mõõtev sensor ning autoõnnetust äratundev funktsioon.

Apple Watch Series 8 nutikäekell toob aktiivsema elustiili ja paremad suhtlusvõimalused sinu käeulatusse. Alati sisselülitatud erk Retina ekraan kuvab kellal kuvatavat sisu alati selgelt ja hõlpsasti loetavalt, isegi siis kui ranne on all. Kellal on tugev ekraan, mistõttu on see pragunemiskindel ja IP6X sertifikaadiga. Apple Watch Series 8 nutikell mõõdab vere hapnikusisaldust ning selle abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Tänu kiirendusmõõturile ja täiustatud 3-teljelisele güroskoobile suudab Apple Watch Series 8 tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte.

  • Tervisefunktsioonid: EKG mõõtmine, vere hapnikusisalduse mõõtmine, pulsi mõõtmine, kehatemperatuuri mõõtmine, une jälgimine, treeningute mõõtmine.
  • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse. NB! SOS hädaabi kasutamiseks peab GPS mudelil olema iPhone läheduses. Juhul kui telefoni pole ligiduses, peab kell olema ühendatud teadaolevasse WiFi võrku ja tuleb seadistada WiFi-kõne.
  • Menstruaaltsükli jälgimine.
  • Aku kestvus kuni 36 tundi vähese energiatarbe režiimiga.
  • Ujumiskindel disain.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Series 8 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Series 8_EST

Tehnilised andmed

Toote saadavus