Apple Watch Series 9 45 mm GPS + LTE (alumiinium) S/M

  • Tootekood: MRMK3ET/A

1. Valin omadused

Toote värv: heleroosa
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Kõige võimsama kiibiga Apple Watch nutikell, mida saab kasutada ilma ekraani katsumata.

Apple Watch Series 9 on eSIMi toega nutikell, mis toob kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Alati sisselülitatud erk Retina ekraan kuvab kellal kuvatavat sisu alati selgelt ja erksalt. Kellal on tugev ekraan, mistõttu on see pragunemiskindel ja IP6X sertifikaadiga. Apple Watch Series 9 nutikell mõõdab vere hapnikusisaldust ning selle abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Apple Watch Series 9 suudab tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind automaatselt hädaabikeskusega, edastades dispetšerile su asukoha ning teavitades su hädaabikontakte.

  • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
  • Uus võimalus juhtida kella mugavalt ilma seda katsumata, puudutades topelt oma nimetissõrme ja pöialt. Topelt puudutuse funktsiooniga on võimalik mugavalt vastata kõnedele, lõpetada kõned, peatada ja jätkata taimerit, vahetada laulu jpm.
  • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
  • Võimas S9 SiP kahetuumaline protsessor tagab kellal kiire ja intuitiivse toimetamise.
  • Kaks korda eredam ekraan kui eelneval Series 8 mudelil. Ekraani maksimaalseks heleduseks on 2000 nitti ning hämaras valguses tuhmub ekraan lausa 1-nitini.
  • Kell tuvastab ohtliku kukkumise ja helistab automaatselt hädaabisse.
  • Hinnatud telefoni leidmise funktsionaalsust on edasi arendatud - nüüd juhendab kell telefoni otsides meetrites ning näitab ka suunda.
  • Siriga tervise funktsioonidest vestlemise võimalus (lisandub peale aasta lõpu tarkvara uuendust).

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Series 9 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Series 9_EST

Tehnilised andmed

Toote saadavus