Apple Watch Ultra 2 49 mm GPS + LTE (titaan) S/M Trail rihmaga

 • Tootekood: MRF53EL/A

1. Valin omadused

Toote värv: must/sinine
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Uue taseme seiklus Apple Watch Ultra 2 vastupidava nutikellaga.

Apple Watch Ultra 2 nutikell on mõeldud vastupidavusportlastele ja spordientusiastidele, kes harrastavad erinevaid ekstreemsusi nagu mägironimine, matkamine, sukeldumine jpm. Kellal on vastupidav ja korrosioonikindel titaanist korpus ning see on disainitud olema vastupidav ka kõige äärmuslikemates keskkondades, kus tuleb toime tulla erinevate kõrguste ja temperatuuridega. Tänu uuele S9 SiP protsessorile on Watch Ultra 2 alati aktiivne Retina ekraan hästi nähtav ka ereda päikesevalguse käes. Watch Ultra 2 on eSIMi toega, mistõttu toob ta kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Action nupp annab kiire ja füüsilise kontrolli mitmesuguste funktsioonide üle. Nupp on kohandatav ja sellega saab juhtida treeningut, märkida kompassis oma teekonnapunkti või alustada sukeldumist. Kahesageduslik GPS-süsteem tagab hämmastava positsioneerimistäpsuse ka kõige keerulisemas kohas. GPS-süsteemi andmed pakuvad väga täpset infot ja arvutusi vahemaade, tempo ja marsuudi osas. Kella täpne kompass pakub vaateid ja funktsioone, mis viivad randmelt orienteerumise uutesse kõrgustesse. Juhul kui eksid matkates loodusesse ära või vigastad end ning pead seeläbi tähelepanu enda peale tõmbama, siis hoides Action nuppu all, saad aktiveerida sireeni, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele. Apple Watch Ultra 2 peidab endas ka sügavusmõõturit, mis pakub andmeid ja funktsioone akvalangistidele ja sukeldujatele. Kell jagab infot kellaaja, hetkeloleva sügavuse, veetemperatuuri, maksimaalse sügavuse ja vee all viibimise kestvuse osas. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Tänu täiustatud anduritele ja masinõppe algoritmile suudab Apple Watch Ultra 2 tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte.

 • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
 • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
 • Võimsaim S9 SiP kiip.
 • Läbi aegade kõige erksam ekraan 3000-nitti. Hämaras valguses tuhmub ekraan 1-nitini. Öörežiim aktiveerub kellal pimedas automaatselt.
 • Uus võimalus juhtida kella mugavalt ilma seda katsumata, puudutades topelt oma nimetissõrme ja pöialt. Topelt puudutuse funktsiooniga on võimalik mugavalt vastata kõnedele, lõpetada kõned, peatada ja jätkata taimerit, vahetada laulu jpm.
 • Kolm mikrofoni, et kasutajat oleks paremini kuulda.
 • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse.
 • Sukeldumiskindel disain – kell on veekindel kuni 100 meetrit.
 • IP6X ja MIL-STD 810H standardid.
 • Siriga tervise funktsioonidest vestlemise võimalus (lisandub peale aasta lõpu tarkvara uuendust).
 • Aku kestvus tavakasutuse korral kuni 36 tundi ning akusäästmise režiimil kuni 72 tundi.
 • Töötemperatuur -20° kuni +55° C.
 • Kõrgusmõõtur laiendatud töövahemikuga -500 m kuni 9000 m.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Ultra 2 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Ultra 2_EST

Tehnilised andmed

Toote saadavus