• Tootekood: MQFQ3EL/A

Apple Watch Ultra 49 mm GPS + LTE (titaanium) S Alpine rihmaga

eSIM

Lisainfo

Läbi aegade kõige vastupidavam ja võimekam Apple Watch nutikell.

Apple Watch Ultra nutikell on mõeldud spordientusiastidele, kes harrastavad erinevaid ekstreemsusi nagu mängironimine, matkamine, sukeldumine jpm. Kellal on tugev titaanist korpus ning see on disainitud olema vastupidav ka kõige äärmuslikemates keskkondades, kus tuleb toime tulla erinevate kõrguste ja temperatuuridega. Watch Ultra on eSIMi toega, mistõttu toob ta kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Uus Action nupp annab kiire ja füüsilise kontrolli mitmesuguste funktsioonide üle. Nupp on kohandatav ja sellega saab juhtida treeningut, märkida kompassis oma teekonnapunkti või alustada sukeldumist. Kahesageduslik GPS-süsteem tagab hämmastava positsioneerimistäpsuse ka kõige keerulisemas kohas. GPS-süsteemi andmed pakuvad väga täpset infot ja arvutusi vahemaade, tempo ja marsuudi osas. Kella uuendatud ja täpne kompass pakub täiesti uusi vaateid ja funktsioone, mis viivad randmelt orienteerumise uutesse kõrgustesse. Juhul kui eksid matkates loodusesse ära või vigastad end ning pead seeläbi tähelepanu enda peale tõmbama, siis hoides Action nuppu all, saad aktiveerida sireeni, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele. Apple Watch Ultra peidab endas ka uut sügavusmõõturit, mis pakub andmeid ja funktsioone akvalangistidele ja sukeldujatele. Kell jagab infot kellaaja, hetkeloleva sügavuse, veetemperatuuri, maksimaalse sügavuse ja vee all viibimise kestvuse osas. Lisaks mõõdab nutikell vere hapnikusisaldust ning selle abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Tänu uuele kiirendusmõõturile ja täiustatud 3-teljelisele güroskoobile suudab Apple Watch Ultra tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte.

 • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
 • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
 • Apple Watch Ultral on läbi aegade suurim ja eredaim alati sisselülitatud Retina ekraan, mis on kaks korda heledam kui ükski teine Apple Watch.
 • Seadmele on lisatud teine kõlar, et kellaga saaks paremini rääkida looduses, tuulises keskkonnas ja ekstreemsetes olukordades.
 • Kolm mikrofoni, et kasutajat oleks paremini kuulda.
 • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse.
 • Aku kestvus kuni 60 tundi uue vähese energiatarbe režiimiga (toimib peale sügisest tarkvara uuendust).
 • Kuula lemmikmuusikat, saateid ja heliraamatuid läbi interneti.
 • IP6X ja MIL-STD 810H standardid.
 • Sukeldumiskindel disain – kell on veekindel kuni 100 meetrit.
 • Töötemperatuur -20° kuni +55° C.
 • Small rihm sobib 130 - 160 mm ümbermõõduga randmele.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Ultra omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Ultra_EST

Toote värv: beež
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.