Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm

  • Tootekood: SM-R960NZKAEUE
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 26.04.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Rohkem ekraani ja õhem raam viib kasutuskogemuse uuele tasemele.

Samsung Galaxy Watch6 Classic on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Kell aitab jälgida päevast aktiivsust, pulssi või treeningut Samsung Health rakendusega, kus saab jälgida kuni 90 erinevat treening programmi. Sisseehitatud PPG-andur mõõdab perioodiliselt pulssi ja südamerütmi kella kandmise ajal ning hoiatab kui pulss on liiga kiire või aeglane. Lisaks oskab nutikell hinnata su füüsilist vormi, et määrata sulle isiklik pulsitsoon. Treeningu ajal antakse sulle märku, kui sisened oma pulsitsooni, olgu selleks rasvapõletus, kardiotreening või kõrge intensiivsusega treening. Watch6 Classic kell aitab sul ka paremini oma und analüüsida, et selle kvaliteeti parandada. Seadmel on lisaks olemas ka GPS, mis näitab su asukohta ja liikumissuunda.

  • Galaxy Watch6 Classicu kitsas pöörlev ääris ühendab mineviku tulevikuga ning ekraani saab kasutada veelgi intuitiivsemalt.
  • Isikupärasta oma kellaplaati meelepärase disaini ja fotodega.
  • 30% suurem ekraan tagab selgema pildi, 15% kitsam raam annab kasutamiseks lisaruumi.
  • Galaxy Watch6 Classic kellaga saad igapäevast vererõhku mõõta, et püsida teadlik ning terve.
  • Kell jälgib su südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch6 Classic omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Galaxy Watch6 – tugev ja asjalik nutikell

Mõni aeg tagasi tõi Samsung müügile uued Galaxy Watch6 seeria nutikellad. Nagu ikka, kohendati uustulnukaid eelmise põlvkonnaga võrreldes natukene siit ja natukene sealt.    Suurem uudis on aga võib-olla hoopis see, et seekord on valikus kaks teineteisest suhteliselt erinevat kella. Täpsemalt siis Samsung Galaxy Watch6 ja Samsung Galaxy Watch6 Classic. Need on eristuvad nii välimuselt, kui…

Tehnilised andmed

Toote saadavus