Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE 43 mm

  • Tootekood: SM-R955FZKAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Rohkem ekraani ja õhem raam viib kasutuskogemuse uuele tasemele.

Stiilse ja klassikalise disainiga Samsung Galaxy Watch6 Classic nutikell, mis on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat, mille abil saab sellega helistada, sõnumeid saata ning kasutada arvukalt muid rakendusi, kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Samsung Galaxy Watch6 Classic on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Kell aitab jälgida päevast aktiivsust, pulssi või treeningut Samsung Health rakendusega, kus saab jälgida kuni 90 erinevat treening programmi. Watch6 Classic kell aitab sul ka paremini oma und analüüsida, et selle kvaliteeti parandada. Nutikella sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saab kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme. Muusika voogedastus üle võrgu ja juhtmevabad kõrvaklapid annavad sulle vabaduse jooksma minnes telefon koju jätta. Seadmel on lisaks olemas ka GPS, mis näitab su asukohta ja liikumissuunda.

  • Galaxy Watch6 Classicu kitsas pöörlev ääris ühendab mineviku tulevikuga ning ekraani saab kasutada veelgi intuitiivsemalt.
  • Isikupärasta oma kellaplaati meelepärase disaini ja fotodega.
  • Kui ühendad Galaxy Watch6 Classic kella Samsungi Galaxy nutitelefoniga, saad otse kellast kõnesid ja sõnumeid vastu võtta või muusika mängida.
  • 30% suurem ekraan tagab selgema pildi, 15% kitsam raam annab kasutamiseks lisaruumi.
  • Galaxy Watch6 Classic kellaga saad igapäevast vererõhku mõõta, et püsida teadlik ning terve.
  • Kell jälgib su südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.
  • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung Watch6 seeria nutikelladele_EST

Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch6 Classic omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Ülevaade: mida pakub uus Samsung Galaxy Watch6 Classic nutikell

Uus Samsung Galaxy Watch6 Classic nutikell on saanud eelmisest põlvkonnast mitmes mõttes parem ning paljud fännide rõõmuks on tagasi ka ekraani ümbritsev ja keeratav ketas.      Korpus ja välisilme  Hea meel on nentida, et Samsung on endiselt truu ümmargusele disainile ning välimuse poolest on Galaxy Watch6 klassikalise ehk „päris“ kella ilmega. Eriti kui valida seieritega…

Tehnilised andmed

Toote saadavus