Xplora XGO3 LTE laste nutikell

  • Tootekood: XGO3-GL-SF-BLACK
Lastele

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 27.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Laste nutikell Xplora XGO3 koos Lastekella paketiga loovad meelerahu.

Xplora XGO3 lastekellaga saad oma lapsega mugavalt ühenduses püsida ja tema asukohal vajadusel silma peal hoida. Tänu täiustatud positsioneerimisüsteemile saad igal ajal veenduda, kus su laps asub, temaga ühendust võtta või talle sõnumi saata. Rakenduses saab seadistada ka turvatsoone – kui laps turvatsoonist lahkub, saavad lapsevanemad teavituse. Xplora rakenduse kaudu saab kellale lisada kuni 50 kontakti ning laps saab suhelda ainult nende kontaktidega, mis on vanemate poolt seadistatud. Aktiveerides lastekellal koolirežiimi jääb seade näitama vaid kellaaega – kõik kõned ja sõnumid on sel ajal keelatud. Samas on vanematel siiski võimalik kella asukohta jälgida ning samuti jääb aktiivseks SOS-funktsioon. Sisseehitatud kaamera ja mikrofoni abil saab laps oma vanematega jagada fotosid, häälsõnumeid või lõbusaid emotikone. Motiveerimaks lapsi liikuma on Xplora loonud müntide süsteemi, kus iga 1000 läbitud sammu kohta premeeritakse last ühe Xplora mündiga. Münte saab kasutada Xplora tegevusplatvormil, mis sisaldab lõbusaid interaktiivseid mänge ja kampaaniaid. Lisaks on võimalik Xplora müntide eest soetada erinevaid meeneid.

  • Kella kasutamiseks on vaja alla laadida Xplora rakendus.
  • Lastekell võtab vastu ja teeb kõnesid ainult rakenduses lubatud numbritele. Kõik teised kõned blokeeritakse.
  • Seadmega saab vastu võtta ja saata tekste, emotikone, pilte ja häälsõnumeid.
  • Hädaolukorras saab laps vajutada SOS-nuppu, et teavitada hädaabikontakte oma asukohast.
  • Muid funktsioone nagu äratus, koolirežiim või turvatsoonide seadistamine juhitakse lapsevanema rakenduse kaudu.
  • Võimalik lisada kuni 5 eestkostjat ja 50 erinevat kontakti.
  • Kell toetab eesti, vene ja inglise keelt.
  • Kogu kella suhtlus on krüpteeritud, mis tähendab, et lastekella, pilveserveri ja vanemliku rakenduse vahel on turvaline krüpteeritud side. Lisaks pole Xplora laste nutikell internetiga ühendatud.
  • IP68 niiskuse- ja tolmukindluse reiting - NB! Kell on kaitstud pritsmete ja vee suhtes, kuid see pole täielikult veekindel ning seetõttu ei ole kell mõeldud ujumiseks või sukeldumiseks.

Soovitame nutikella juurde Lastekella paketti!

Oleme paketi sisu loonud vastavalt kella vajadustele. Paketi kuutasu on 5 € ning pakett sisaldab 1 GB internetti, 500 kõneminutit ning 100 SMSi/MMSi kasutamiseks Eestis ja Euroopa Liidus. Tutvun lähemalt

Lastekella paketi hinna ja tingimustega tutvu Telia hinnakirjas või Diili hinnakirjas.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend Xplora XGO3 laste nutikellale_EST

Tutvu nutikella Xplora XGO3 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Soovitused kooliaasta alguseks: kuidas muuta interneti kasutamine lapsele turvalisemaks?

Telia pani kooliaasta alguse puhul kokku 11 soovitust ja juhtnööri, kuidas oma lapsele virtuaalmaailmas toeks olla.    Telia pani kooliaasta alguse puhul kokku 11 soovitust ja juhtnööri, kuidas oma lapsele virtuaalmaailmas toeks olla.    Telia toetustegevuste juhi Elo Võrgu sõnul on laste jaoks oluline, et vanemad oleks neile alati toeks ja juhendajaks nii päriselus kui…

Tehnilised andmed

Toote saadavus