CAT S42 H+

  • Tootekood: CATS42H+
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 23.02.2024.

Lisainfo

Vastupidav ja antibakteriaalne CAT nutitelefon.

CAT S42 H+ nutitelefon on loodud vastupidavaks nutikaaslaseks karmimatesse tingimustesse. Seade on kaetud hõbedaioonil põhineva antimikroobse lisandiga, mis hävitab 24 tunni jooksul 99% bakteritest, mistõttu on tegemist täielikult antibakteriaalse telefoniga. CAT S42 H+ telefonil on libisemiskindel ja vastupidav korpus, mistõttu sobib see hästi inimestele, kes töötavad ekstreemsemates tingimustes. Telefoni esikülg on kaetud kriimustus- ja mõranemiskindla 5,5'' Corning Gorilla 5 klaasiga, mistõttu saad teavitusi ja meile lugeda ka eredas päikesevalguses. Seadmele pakuvad tuge 1.8 GHz neljatuumaline protsessor, 32 GB telefoni mälu, 13 Mpix kaamera. Telefon peab vastu kukkumistele kuni 1,8 meetri kõrguselt, on mustuse- ja tolmukindel ning veekindel vastavalt IP69 standardile.

  • NB! Toote komplekti ei kuulu laadimisadapter.
  • Korpus on veekindel, pidades vastu 35 minutit kuni 1,5 meetri sügavuses vees.
  • Seade on läbinud ranged ja korduvad kukkumistestid 1,8 meetri kõrguselt terasele, sealhulgas ka mitu kukkumist kõikidele külgedele ja nurkadele.
  • MIL SPEC 810G testid, mis tagavad seda, et telefon talub kõige äärmuslikemaid tingimusi. Telefon on ehitatud taluma nii väga kõrgeid kui ka madalaid temperatuure.
  • Vastupidav niiskusele ja soolaudule.

Loen lähemalt Eco Ratingu kohta

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile CAT S42_EST

Tutvu CAT S42 H+ mobiiltelefoni omadustega

Telefoni CAT S42 H+ seadistamise juhised