Huawei Nova Y70

  • Tootekood: 51097CNR

1. Valin omadused

Toote värv: sinine
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Kauakestva ja võimsa 6000 mAh akuga nutitelefon Huawei’lt, mis sobib ideaalselt noortele.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Huawei Nova Y70 nutitelefonil on suur 6,75-tolline FullView IPS ekraan, mis pakub dünaamilisi ja selgeid värvitoone iga sisu vaatamisel. 48 Mpix kolmekordne AI kaamera ja 8 Mpix selfi-esikaamera võimaldab jäädustavad kaugeid vaateid kui ka ilusaid portreefotosid. Telefoni südameks on Kirin 710A kaheksatuumaline protsessor, vahemälu tugi 4 GB ja salvestusmälu tugi 128 GB lisavad piirangutevabad võimalused. 6000 mAh mahutavusega akut tuleb laadida vaid kaks korda nädalas.

  • Telefonil on varasemalt tuntud Google Play rakenduste poe asemel Huawei AppGallery, kust on võimalik rakendusi alla laadida, kuid nende valik on seal hetkel veel tagasihoidlikum.
  • 48 Mpix põhikaamera + 5 Mpix ülilainurk kaamera + 2 Mpix sügavuskaamera.
  • 48 Mpix põhikaamera on varustatud suure F1.8 sensoriga, mis laseb sisse rohkem valgust, tagades selguse ja detailsuse algusest lõpuni.
  • 22,5 W Huawei SuperCharge laadija abil saab 10 minutilise laadimisega vaadata 3 tundi videoid.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Huawei Nova Y70_EST

Tutvu nutitelefoni Huawei Nova Y70 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Huawei Nova Y70 seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus