Nothing Phone (2a) 128 GB

  • Tootekood: A10400065

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Unikaalse disainiga Nothing 5G nutitelefon.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Nothing Phone (2a) on valmistatud taaskasutatud materjalidest, olles üks jätkusuutlikumaid nutitelefone maailmas. Telefonil on suur ja ere 6,7’’ 120 Hz värskendussagedusega OLED ekraan, mille pikslite tippheledus on 1300 nitti. Nutitoiminguteks jagab võimsust ja kiirust MediaTek Dimensity 7200 Pro kaheksatuumaline protsessor ja telefoni toidab kauakestev 5000 mAh aku. Unikaalne Glyph liides pakub valgus- ja helimustreid teavitustele ning olulisele infole. Telefoni taga asetsevat valgust saad kasutada taimerina, aku taseme indikaatorina, helitugevuse näitajana ja oma kaasaskantava ringvalgustina. Meisterlikud fotograafia saavutused on võimalikud tänu 50 + 50 Mpix tagumistele ja 32 Mpix eesmisele kaamerale, mis teevad selgeid ja täiuslikke kaadreid ka pimedas. Seadmega on võimalik salvestada professionaalsel tasemel 4K resolutsioonis videot.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • Unikaalse disainiga ja valgustusega korpus, mis annab erinevate valgusmustrite abil teada kõnedest, sõnumitest ja rakenduste teavitustest.
  • Teravaid ja kõrge kvaliteediga fotosid teevad 50 Mpix põhikaamera ja 50 Mpix ülilainurkkaamera.
  • 6.7" 120 Hz OLED ekraan, mida kaitseb Corning Gorilla Glass 5 ekraaniklaas.
  • Nutitelefon on valmistatud 100% taaskasutatud alumiiniumist ja enam kui pool plastkomponentidest pärineb biopõhistest ning ringlusse võetud allikatest.
  • Kauakestev 5000 mAh aku.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend nutitelefonile Nothing Phone (2a)_EST

Tutvu nutitelefoni Nothing Phone (2a) omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus