OnePlus 11 5G 256 GB

  • Tootekood: 5011102202

1. Valin omadused

Toote värv: roheline
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Erakordselt kiire ja jõuline 2023.aasta tipptelefon OnePlus’ilt, mille eksklusiivne Hasselbladi kolmikkaamera võimaldab kõik video- ja fotoideed ellu viia.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Super Fluid AMOLED tehnoloogial põhinev ning 120 Hz-sel värskendussagedusel töötav 6,7-tolline 2K kirkaim ekraan vahendab kasutajani pilkupüüdva ning laiahaardelise ekraanikuva. Nutitoimingute kiiruse ja jõudluse osas on oma õla alla pannud võimas Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 kaheksatuumaline protsessor. Muljetavaldav kolmikkaamerate (50 Mpix + 48 Mpix + 32 Mpix) kooslus üllatab stuudiotasemel võimekusega ning meelitab pikalt mõtlemata fotosid püüdma ja 8K video resolutsioon professionaalse tasemega videojäädvustusi tegema. Piirangutevaba mälumaht 256 GB mahutavuse juures lubab säilitada kõik olulise. Telefoni kaks võimast kõlarit pakuvad kinemaatilist heli koos suunatava ruumilise heliga. Tülikatest laadijatest hoiab eemale ja pikka kasutusaega võimaldab 5000 mAh aku.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • 6,7-tolline Super Fluid 3216 x 1440 piksline AMOLED-ekraan võimaldab ülisujuvat kerimist igas kaadris. 120 Hz, 10-bit värvitoega ekraan pakub tipptasemel visuaalset kogemust.
  • Snapdragon 8 Gen 2 kiibistik tagab võimsuse.
  • Kolm tagumist kaamerat: 50 Mpix põhikaamera + 48 Mpix ülilainurk + 32 Mpix telefoto kaamera.
  • Eksklusiivne Hasselbladi kaamera, mis toob endaga kaasa mitmeid läbimurdeid, sealhulgas loomulik värvikalibratsioon, mis võimaldab nautida tõepäraseid ja loomulikke värve.
  • Müügikomplekti kuulub SUPERVOOC 100 W kiirlaadija, mis laeb seadme 5000 mAh aku täis 25 minutiga.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile OnePlus 11 5G_EST

Tutvu nutitelefoni OnePlus 11 5G omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni OnePlus 11 5G seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus