Samsung Galaxy A23 5G

  • Tootekood: SM-A236BZWUEUE

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

6,6-tollise ekraani ja nelikkaameraga 5G telefon Samsung'ilt.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Galaxy seeria A23 5G nutitelefon 6,6-tollise äärest-ääreni Full HD+ ekraaniga kuvab kasutajale info laiahaardeliselt tema vaatevälja. Infinity-V ekraani tehnoloogia loob terava, särava ja tõetruu ekraanikuva. Telefonil on 4 GB muutmälu ja 64 GB salvestusruumi, lisaks võimalus mälukaardi toel mahtu kuni 1 TB ulatuses suurendada. Täiustatud kaheksatuumaline protsessor tagab sujuva ja tõhusa jõudluse, et saaksid mugavalt internetis surfata, mänge mängida või tegeleda meilivahetusega. Nutifotograafiasse lisavad võimalusi 50 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix tagumised ja 8 Mpix eesmine kaamera. Telefoni toidab mahukas 5000 mAh aku ning tarkvara osas on kasutusel Android 12. Ekraani kindlust ja vastupidavust tõstab tugevdatud Gorilla Glass 5 ekraaniklaas.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • 120 Hz ekraani värskendussagedus.
  • Seadmel on neli tagumist kaamerat: 50 Mpix põhikaamera + 5 Mpix ülilainurkkaamera + 2 Mpix makrokaamera + 2 Mpix sügavuskaamera.
  • 8 Mpix eesmine kaamera võimaldab teha selgeid ja silmapaistvaid selfiesid.
  • Game Booster kaardistab mängumustri, et optimeerida telefoni aku eluiga, temperatuuri ja mälu, peites samal ajal taustategevused ja teavitused, et ei kaoks su mängufookus.
  • 5000 mAh akuga saad telefoni kasutada tundide viisi.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Samsung Galaxy A23 5G_EST

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy A23 5G omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Samsung Galaxy A23 5G seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus