Samsung Galaxy S23 128 GB

  • Tootekood: SM-S911BZKDEUE

1. Valin omadused

Toote värv: must
Seadme mälumaht:
Seadme mälumaht:
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Tellimisel! Kaup kätte alates 12.08.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Mitu kaamerat ja Samsung Space Zoom annavad erakordse võimaluse piltide ning videote jäädvustamiseks.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). 6,1’’ 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraanitehnoloogia, mis pakub hämmastavalt tõetruid värve ja kirkaid kontraste. Toimekust ja tuge pakub võimas ning kiire Snapdragon 8 Gen 2 kaheksatuumaline protsessor, mille tagatud kiirus tõstab igapäevaste toimingute kvaliteeti, olgu selleks internetis surfamine või operatiivne tegelemine meilivahetusega. Juhtmevaba laadimisega vee- ja tolmukindlal telefonil on 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix tagumised kaamerad, mis teevad erksaid ja selgeid fotosid ka pimedas. Optiline hübriidsuum võimaldab ilma pildikvaliteedis kaotamata suumida kuni 3x kõike, mis silma vähegi hakkab. Seadmel on lisaks ka Samsung Space Zoom lahendus, mis ühendab endas optilise ja digitaalse suumi ning võimaldab suumida kuni 30x ja näha muusikafestivali ka siis, kui oled rahvamassis tagareas. Seadmega on võimalik salvestada detailset 8K resolutsioonis videot.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • 50 Mpix kaamera muudab sinu jäädvustused täpsemaks. Võrreldes eelkäijaga on uuel kaameral neli korda laiem dünaamiline ulatus ja teravus ka siis, kui valgust on vähe või see paistab tagant.
  • Seadmel on uue põlvkonna protsessor, mis on võrreldes eelkäijatega efektiivsem ja võimsam.
  • Nii esi- kui ka tagaküljel on kasutatud uue põlvkonna Gorilla klaasi ning Armor Aluminiumi metallraami, mis peab kauem vastu ja on kriimustuskindel.
  • Galaxy S23 on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest. Esi- ja tagakülje klaas on taaskasutatud ning metallosa on toonitud keskkonnasäästlikult.
  • Tänu One UI 5 täiustatud isikupärastamisele saad hõlpsasti muuta lukustuskuva, lõbutseda GIFide loomisel, katsetada lõputult emotikone, nautida kvaliteetset ühisvaatamist jpm.
  • Võrreldes eelkäijaga kestab Galaxy S23 aku 14% kauem.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonidele Samsung Galaxy S23_EST

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy S23 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Samsung Galaxy S23 seadistamise juhised

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Galaxy S23 – käepärases formaadis tipptelefon

Kui Samsungi tänavuse ehk S23 seeria superstaar on raju hinna ja füüsilise suurusega S23 Ultra, siis selle veidi mõistlikumaks vennaks on nii-öelda tavaline Samsung Galaxy S23.   Küll aga ei tahaks S23-e kuidagi nimetada väikevennaks, sest kahtlemata on ka nimetatud teleoni näol tegemist tippseadmega. Kuid seda siis veidi käepärasemas formaadis ja soodsamas hinnaklassis.   Sõsarmudelitest…

Tehnilised andmed

Toote saadavus