Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB

  • Tootekood: 50815

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

200 Mpix kaameraga stiilne ja jõuline Redmi Note seeria 5G nutitelefon Xiaomilt.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ telefonil on 6,67'' 120 Hz värskendussagedusega värvikirev ja sujuv CrystalRes AMOLED ekraan, millele lisab vastupidavust tugevdatud Corning Gorilla Glass Victus ekraaniklaas. MediaTek Dimensity 7200-Ultra kaheksatuumaline protsessor lisab jõudlust mängimisel ning kiirust kõikide nõudlikumategi toimingute tegemisel. 512 GB mälumaht võimaldab talletada kõike vajalikku ja olulist. Fotomaailma lisab õnnestumisi stuudiotasemel 200 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix tagumiste ja 32 Mpix ja 16 Mpix esikaamera olemasolu, mis püüavad kaadritesse parimad võtted. Võimsad AI-algoritmid parandavad oluliselt pildistamise kiirust ja kvaliteeti, mistõttu jäädvustatud fotod on alati detailsed ja värviküllad. Telefoni kaks stereokõlarit pakuvad suurepäraseid audiovisuaalseid efekte ja kaasahaaravamat vaatamiskogemust. Seadet toidab kauakestev ja võimekas 5000 mAh aku.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • 6.67" CrystalRes AMOLED 120 Hz ekraan maksimaalse heledusega 1800 nitti teevad internetis surfamise äärmiselt sujuvaks isegi pimestava päikesevalguse käes.
  • Ekraani kindlust ja vastupidavust tõstab tugevdatud Gorilla Glass Victus ekraaniklaas.
  • Kolm tagumist kaamerat: 200 Mpix põhikaamera + 8 Mpix ülilainurk kaamera + 2 Mpix makrokaamera. 200 Mpix kaamera koos optilise (OIS) ja elektrilise pildistabilisaatoriga (EIS) omab kahte värinavastast funktsiooni, et oleks tagatud veelgi stabiilsem pildistamine. Super QPD pakub kiiret ja täpset teravustamist.
  • Seadmel on sees on jõuline MediaTek Dimensity 7200-Ultra kiibistik, mis on efektiivsem ja võimsam võrreldes eelkäijatega.
  • 16 Mpix eesmine kaamera võimaldab teha selgeid selfiesid.
  • Kauakestev 5000 mAh aku. 120 W HyperCharge laadimine kaasasoleva adapteriga.
  • Sõrmejäljeandur aitab jälgida südame löögisagedust.
  • IP68 vee- ja tolmukindlus.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G_EST

Tutvu nutitelefoni Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus