Samsung Galaxy XCover 5

  • Tootekood: SM-G525FZKDEEE
+Kingitus
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 16.04.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Vastupidavusele loodud XCover seeria nutitelefon.

5,3'' ekraaniga veekindel ning võimeka kaheksatuumalise protsessoriga nutitelefon, mis viib seiklema ja sportima piirangutevabalt. Telefoni 16 Mpix tagumine ning 5 Mpix esikaamera võimaldavad teha nii suurepäraseid pilte kui üles võtta hea 1080p kvaliteediga videosid. Kiireks pildistamiseks piisab vaid kahekordsest Home nupule vajutusest. Nutitelefonil on 64 GB mälumaht ning võimalus seda kuni 1 TB osas suurendada lisab vajalikku salvestusruumi olulisel määral. Telefoni toidab 3000 mAh aku ning tuge pakub Android 11 operatsioonisüsteem. Korpuse disainis kasutatud pind kaitseb veepiiskade ja määrdumise eest. Silmatorkav nupp telefoniküljel võimaldab mugavat ligipääsu tähtsamatele rakendustele.

  • IP68 ja MIL-STD 810G sertifikaatidega Galaxy XCover 5 on piisavalt tugev, et karmides tingimustes vastu pidada.
  • 5,3-tolline suure eraldusvõimega ekraan pakub suurepärast vaatamiselamust fotode, kaartide ja muu visuaalse sisu uurimisel, isegi siis, kui viibid maastikul või teed väljas tööd.
  • Enterprise Edition versioon garanteerib telefonile neli aastat turvauuendusi alates mudeli müügi algusest.
  • Samsung Galaxy Enterprise Edition Äriversioon annab 4 aastat turva ja hooldusuuendusi, 2 aastat kestvat olelusringi, 1 aasta tasuta KNOX Suite'i. Tutvu selle telefoniga kaasnevate hüvedega lähemalt SIIT.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Samsung XCover 5_EST

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy XCover 5 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Samsung Galaxy XCover 5 seadistamise juhised

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung xCover 5 – telefon keerulisematesse oludesse

Praeguse aja nutitelefonid on enamasti võimsad ja näevad väga head välja, kuid füüsilises mõttes paraku pigem õrnad. Seega võib juhtuda, et väljas matkates või raskemat füüsilist tööd tehes, jääb tavapärase telefoni korpus nõrgaks ja mõne äkilisema liigutuse või kukkumise tagajärjel ongi omanik oma nutikast sõbrast ilma.   Siin tulevadki mängu rugged korpusega seadmed, mis on…

Tehnilised andmed

Toote saadavus