Sony ULT Wear

  • Код товара: WHULT900NH.CE7
Новый

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: серый
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 21.05.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Võimsa bassi ja parandatud mürasummutustehnoloogiaga stiilsed juhtmevabad kõrvaklapid.

Erakordse bassi, muljetavaldava mürasummutuse ja kvaliteetse heliga Sony ULT Wear Bluetooth kõrvaklapid, millega saad kuulata oma lemmikmuusikat kuni 30 tundi. Kõrvaklappidel on ULT nupp, mille vajutamisel saad valida kahe helirežiimi vahel, Deep Bass, mis pakub sügavat ja madala sagedusega bassi ning Attack Bass, millega koged võimsat ja teravat bassi. ULT Wear klapid on varustatud DSEE mootoriga (Digital Sound Enchancement Engine), mis võimendab klappidest väljuvat heli, et muuta see võimalikult sarnaseks originaalsalvestisele. V1 protsessor aitab kõrvaldada välist heli, et klappidest väljuv heli oleks alati puhas ja selge. Tuulemüra summutamise struktuur vähendab kõne ajal tuulemüra, et kõned oleksid alati selgelt kuuldavad. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Kõrvaklappidel on pehmete kõrvapatjadega disain ja kohandatav peapael, mistõttu saad klappe kasutada ka pikemaajalisel muusika kuulamisel, ilma et klapid liiga palju kõrvadele survet avaldaks. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti.

  • 360 Reality Audio ja pea liikumise jälgimine.
  • Kokkuklapitav disain.
  • Kuni 30 tundi kestev aku koos mürasummutusega. Kiire 10-minutilise laadimisega saab 5 tundi kuulamisaega juurde.
  • Puutetundlik paneel lugude vahetamiseks, helitugevuse muutmiseks või kõnede tegemiseks.
  • Kõrvaklappide mahutundlik andur teab täpselt, millal sa neid kannad – võta klapid lihtsalt peast ja muusika peatub või pane klapid pähe tagasi ja muusika hakkab uuesti mängima.
  • Kõrvaklappe saab siduda kahe Bluetooth-seadmega korraga, kõne saabumisel ühenduvad kõrvaklapid automaatselt õige seadmega.
  • Google Assistant ja Amazon Alexa tugi häälkäsklusteks.
  • Kõrvaklapid on valmistatud taaskasutatud plastikust ning nende pakend ei sisalda plastikut.

Технические характеристики

Доступность товара