Sony WH-1000XM5

  • Код товара: WH1000XM5L.CE7

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: синий
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 28.05.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Parima mürasummutustehnoloogiaga kõrvaklapid, mis pakuvad rikkalikku bassi ja võimsat helikvaliteeti.

Tipptasemel mürasummutusega juhtmevabad Sony WH-1000MX5 Bluetooth kõrvaklapid, millega saad kuulata oma lemmikmuusikat kuni 30 tundi. Kaks suure jõudlusega protsessorit ja kaheksa mikrofoni tagavad enneolematu mürasummutuse ja erakordselt hea kõnekvaliteedi. 8 mürasummutava mikrofoniga kõrvaklapid eemaldavad efektiivselt ümbritseva müra, kõrvaldades rohkem kõrge ja keskmise sagedusega helisid. Automaatse mürasummutuse optimeerijaga kohandub mürasummutus automaatselt sinu kandmisviisi ja keskkonna põhjal. Spetsiaalselt disainitud 30 mm draiverid parandavad kõrgsagedustundlikkust loomulikuma helikvaliteedi saavutamiseks. Sony täpse hääle ülesvõtmise tehnoloogia kasutab hääle täpseks isoleerimiseks nelja beamforming mikrofoni ja AI-põhist mürasummutusalgoritmi. Tuulemüra summutamise struktuur vähendab kõne ajal tuulemüra, et kõned oleksid alati selgelt kuuldavad. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Kõrvaklappidel on pehmete kõrvapatjadega disain ja kohandatav peapael, mistõttu saad klappe kasutada ka pikemaajalisel muusika kuulamisel, ilma et klapid liiga palju kõrvadele survet avaldaks. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti.

  • Bluetooth LDAC pakub erakordset helikvaliteeti.
  • Kokkuvolditav disain.
  • Kuni 30 tundi kestev aku koos mürasummutusega. 3-minutilise laadimisega saab 3 tundi kuulamisaega juurde.
  • Kõrvaklappe saab siduda kahe Bluetooth-seadmega korraga, kõne saabumisel ühenduvad kõrvaklapid automaatselt õige seadmega.
  • Kõrvaklappide mahutundlik andur teab täpselt, millal sa neid kannad – võta klapid lihtsalt peast ja muusika peatub või pane klapid pähe tagasi ja muusika hakkab uuesti mängima.
  • Speack-to-Chat tehnoloogia paneb muusika automaatselt pausile ning võimaldab kuulda ümbritsevaid helisid niipea kui rääkima hakkad. See funktsioon kasutab viite kõrvaklappidesse integreeritud mikrofoni ja tipptasemel heliprotsessimist, et su hääl ära tunda. Niipea kui vestlus on läbi, hakkab muusika automaatselt jälle mängima.

Технические характеристики

Доступность товара