Samsung Galaxy Watch7 LTE 44 mm

  • Код товара: SM-L315FZSAEUE

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: серебристый
Загрузка данных
Загрузка данных

Hа заказ! Срок доставки начиная c 25.07.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Alusta oma heaolu teekonda Samsung Galaxy Watch7 nutikellaga.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch7 nutikell on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat. Helista, saada sõnumeid ja kasuta arvukalt muid rakendusi kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Nutikella iseloomustavad kaunis ringjas disain, lai kellarihmade valik ning isikupärased kellaplaadid. Samsung Galaxy Watch7 on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Galaxy AI analüüsib üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori. Jälgi oma energiaskoori, et ületada endale seatud eesmärgid. Kellal olev BIA sensor jagab rohkelt terviseinfot, mistõttu saad mõõta oma pulssi, kontrollida EKG’d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja stressitaset. Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, unemustreid ja tuvastab apnoed ning annab seejärel uneskoori, et saaksid oma und paremaks muuta. Nutikella sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saab kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme. Muusika voogedastus üle võrgu ja juhtmevabad kõrvaklapid annavad sulle vabaduse jooksma minnes telefon koju jätta. Kella kahesageduslik GPS-süsteem tagab kiire ja täpse positsioneerimise igas asukohas.

  • Galaxy AI analüüsib su üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori.
  • Nutikell jälgib sinu südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.
  • Kitsas raam muudab kellaplaadi suuremaks, et näeksid korraga mugavalt rohkem infot.
  • Kui ühendad kella Samsung Galaxy nutitelefoniga, saad terviseandmed salvestada Samsung Health rakenduses või kasutada Galaxy nutitelefoni kaamerat, et kella abil grupipilte jäädvustada.
  • Lemmikvärvi, disaini ja isegi fotode abil muudad kella omanäoliseks ning soovi korral saad kellarihma vahetada vaid ühe klõpsuga.
  • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.

Технические характеристики

Доступность товара