Samsung Galaxy S24+ 512 ГБ

 • Код товара: SM-S926BZVGEUE

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: фиолетовый
Объем устройства:
Объем устройства:
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 27.02.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Galaxy AI on kohal. Tehisintellekti funktsioonidega Samsung suure ekraaniga S-seeria telefon.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). 6,7’’ 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraanitehnoloogia, mis pakub hämmastavalt tõetruid värve ja kirkaid kontraste. Toimekust ja tuge pakub võimas ning kiire Exynos 2400 kümnetuumaline protsessor, mille tagatud kiirus tõstab igapäevaste toimingute kvaliteeti, olgu selleks internetis surfamine või operatiivne tegelemine meilivahetusega. Juhtmevaba laadimisega vee- ja tolmukindlal telefonil on 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix tagumised kaamerad, mis teevad erksaid ja selgeid fotosid ka pimedas. Galaxy S24+ on varustatud tehisintellekti funktsioonidega, mis võimaldavad märgatavalt parandada pildistamisvõimalusi ja videokvaliteeti. Tänu AI videotöötlusele suudab seade vähendada müra ja pakkuda suuremat stabiilsust video filmimisel. Seadmel on täiustatud hämaras pildistamist, kus AI pakub paremat pildistamisvõimalust ka pimedamates tingimustes. Seadmega on võimalik salvestada detailset 8K resolutsioonis videot.

 • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
 • Circle to Search: uus viis otsimiseks. Tee ring ümber, otsi, leia.
 • Reaalajas tõlge: Häälkõnede ajal saab Galaxy AI pakkuda reaalajas tõlked.
 • Täiustatud hämaras fotograafia: AI mängib otsustavat rolli Galaxy S24+ pildistamisvõimaluste parandamisel, eriti vähese valguse tingimustes.
 • AI videotöötlus. Tänu tehisintellekti töötlemisele suudab uus S24+ parandada videokvaliteeti, vähendada müra ja pakkuda suuremat stabiilsust.
 • Objektide kustutamine piltidelt ja videotest: Tehisintellekt pakub võimalust eemaldada soovimatud elemendid otse piltidelt või videotest.
 • Pildi laiendamine: tehisintellekt pakub võimalust fotosid laiendada, korrigeerides nurki pilti kärpimata ja täites tühja ruumi olemasolevate detailide järgi.
 • Kokkuvõtted märkmetest: AI suudab ka pikad tekstid Samsung Notes’is lühemateks ja korralikult vormindatud kokkuvõteteks muuta.
 • Jõuline kümnetuumaline Exynos 2400 kiibistik.
 • 50 Mpix kaamera muudab sinu jäädvustused täpsemaks.
 • Parendatud valgustugevusega 6,7'' Dynamic AMOLED 2X QHD+ ekraan värskendussagedusega 1-120 Hz.
 • Nii esi- kui ka tagaküljel on kasutatud Gorilla Victus 3 klaasi.

Статьи и видео по теме

artikli pilt

Samsung представляет: инновационный Galaxy S24

17 января на глобальном мероприятии Galaxy Unpacked компания Samsung представила новую серию смартфонов Galaxy S24.    Как это принято в последние годы, на рынок выйдут сразу три модели нового телефона – Galaxy S24, Galaxy S24+ и Galaxy S24 Ultra.   ИИ, то есть искусственный интеллект  На этот раз у Samsung, помимо привычных обновлений, особое внимание уделено…

Технические характеристики

Доступность товара